Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

ROXY YOGA

BEN_1

Už vás nebaví uzavřené tělocvičny? Přijďte si zacvičit yogu na nově otevřený Kayak Beach Bar na Náplavku a to do konce léta s ROXY zcela zdarma. Každé úterý, středu a pátek na vás bude čekat Magda, která s Vámi na vlnách vinyasy , která přirozeně spojuje dech a pohyb, propluje letošním létem. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. V září pokračujeme za symbolický poplatek 50 Kč.

Kayak Beach bar je historicky první sportoviště na vodě. Na multifunkčním sportovním pontonu s kapacitou až pro 140 lidí, za jehož vznikem stojí i mistr světa a olympijský medailista Vavřinec Hradilek, je pro návštěvníky připraven písečný kurt na beach volejbal, jógu nebo pétanque. Součástí zařízení je i půjčovna paddlebordů a sea kajaků včetně projížďky s výkladem.

/

Nově jsou otevřeny lekce paddle board yogy se zakladatelkou a spolumajitelkou pražského studia Karma Yoga Veronikou. Paddle board jóga je horkým adeptem na to stát se hitem letošního léta, kombinuje totiž balanční cvičení, kterého je docíleno při pohybu paddle boardu na vodě, s jógou. Kayak Beach Bar, kde se lekce každé pátky a soboty konají, je v tuto chvíli jediným místem, kde lze na Vltavě tento originální druh jógy cvičit.

www.kayakbeachbar.cz

Rezervace zde.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

29.08.2016 - 22:04

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám