Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Reebok Yoga Sensation

Reebok Yoga Sensation Tara Stiles

V neděli 21. 6. 2015 O2 Arena Praha přivítá největší jóga festival ve střední Evropě.

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do O2 areny na Reebok Yoga Sensation. Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Už druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human.

Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.

Tara Stiles

Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií.

Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Kristin Andersson, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™. Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devatenáct nejlepších českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy.

Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je letos opět v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD. Další specializované lekce si pak můžete zarezervovat v některém ze tří menších sálů.

Úspěšný minulý ročník přinesl pestrou paletu jógových stylů pro začátečníky i ty, kteří se cvičení věnují pravidelně. Stejně jako jiné světové metropole také Prahu ovládla jógová nenásilnost a spontánnost. Letos mohou úžasné emoce a atmosféra zasáhnout i vás.

/

Přijďte pocítit sílu mírumilovné energie uprostřed chaosu metropole. Přijďte si 21. června do O2 areny užít sebe sama ve společnosti jógy.

Vstupenky v ceně 590 Kč jsou v prodeji od 30. března 2015. Každý účastník dostane ke vstupence stylovou jógamatku zdarma jako dárek.

Více informací najdete na Facebooku a na webových stránkách www.reebok.cz a www.yogasensation.cz.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

23.04.2015 - 10:19

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám