Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Přijďte si zacvičit jógu v Pardubicích

pardubice jóga

Pardubice nejsou jen městem perníku, ale i jógy. Přijďte si zacvičit na některou z níže uvedených adres. Cvičit můžete pro zdraví i pro svou radost, pro uvolnění těla i mysli.

Přihlásit se lze do otevřené lekce nebo na pravidelné kurzy, semináře či zkombinovat jógu s masážemi.

Studia jógy v Pardubicích

Studio MC body

V příjemném prostředí studia si můžete vybrat lektora i styl jógy, který vám nejvíce vyhovuje. Jóga vám pomůže na chvíli zapomenout na starosti všedního dne. K dispozici vám je Hatha jóga, Power jóga, mimi jóga, jóga na bolavá záda i pro seniory. S jógou se protáhnete, budete vitálnější a zdravější.

Adresa studia: Rožkova ulice 120, Pardubice 

Joga Sandhana

Náplní kurzů v tomto studiu jsou ásány, dechová cvičení, meditace, protahování a další. Kurzy vám pomohou odstranit únavu a střet. Cvičení probíhá v nově zrekonstruovaných a velmi moderních prostorách, kde se budete cítit velmi dobře. Výuka probíhá v ročních kurzech.

Adresa studia: Sokolovna na Olšinkách, Jiráskova ul. Pardubice

Centrum pro mne

Do centra si můžete přijít zacvičit Hatha jógu, kdy cvičení probíhá v malých skupinkách i individuálně. Naučte se cvičit nebo naopak více relaxovat. Čas cvičení si musíte domluvit předem. Vyberte si to, co vám nejvíce vyhovuje.

Adresa studia: 17. listopadu 182, 530 02 Pardubice

Laya centrum

Centrum pro zdravý život. Můžete si přijít zacvičit nebo vyzkoušet seminář, naučit se relaxovat, odblokovat se, vylepšit své vztahy. V centru naleznete celou řadu akcí pro rodiny i jednotlivce, které vám pomohou vylepšit svůj život.

Adresa studia: Jiráskova 21, Pardubice


Pro další možnosti cvičení jógy můžete navštívit náš adresář jógových studií nebo instruktorů jógy. Pro vyhledávání lekcí jógy, jógových seminářů, festivalů a pobytů s jógou se podívejte do jógového kalendáře.

A nebo navštivte přímo jógovou mapu České republiky.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

14.03.2016 - 15:30

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám