Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Oslavte letní slunovrat jógou

Letní slunovrat je okamžik, kdy je nejdelší den a nejkratší noc. Den, kterým začíná astronomické léto. Už od dávných časů lidé tento čas vnímali jako magickou chvíli, kdy vrcholí světlá část roku a Slunce rozdává život a energii.

Ve dnech 20. – 22. 6. 2014 pro vás Resort Svatá Kateřina k této příležitosti připravil programem i rozsahem jedinečnou událost: Jóga maraton. Prožijte letní slunovrat daleko od civilizace, na mýtinách uprostřed lesů, kde uslyšíte jen zpěv ptáků, vlnění trávy a šumění stromů.

Nenechte si ujít sluncem nabité dny, kdy bude Svatá Kateřina pulsovat v rytmu jógy!

Jóga maraton

A na co se můžete těšit?

Přivítáte letní slunovrat 108 pozdravy slunce uprostřed nádherné přírody. Vyzkoušíte nové i oblíbené druhy jógy, ochutnáte ajurvédskou a indickou kuchyni, dozvíte se více o stravě podle principu Jin & Jang, regresní terapii, Bachových esencích a bio kosmetice. Zazpíváte si mantry, budete meditovat a objevíte kouzlo zrcadlení sebe sama skrze koně. Vše za doprovodu osobností jako jsou Zuzana Klingrová a Martina Procházková. Bližší informace o programu najdete zde.

Užijte si báječný víkend plný jedinečných spirituálních zážitků. Jen vy, příroda a jóga.
Rezervujte si své místo včas a s mimořádnou slevou na tomto odkazu.

O Resortu Svatá Kateřina

Resort leží na magickém místě, na samém pomezí Čech a Moravy, v úkrytu jehličnatých lesů ve výši 730 metrů a je jedním z nejkrásnějších a nejútulnějších míst na Českomoravské vrchovině. Zaposloucháte-li se do okolního ticha, uslyšíte zurčení studánky, pramene sv. Kateřiny. Pod barokním, stejnojmenným kostelíkem vyvěrá ze země, chráněn kapličkou, bohatý léčivý pramen.
Čas ve Svaté Kateřině ubíhá jako voda a svět vypadá nějak přijatelněji. Únava je ta tam a vy se cítíte skvěle.

Resort Svatá Kateřina

Komentáře (2)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

03.06.2014 - 11:15

Načíst další
Načíst další

Komentáře

  1. Redakce napsal:

    Dobrý den, v ceně pobytu jsou dva workshopy dle vašeho výběru, jinak společná jógová cvičení jsou v ceně zahrnuta. Pěkný večer,

  2. Laykina Natalya napsal:

    Dobrý den, mám dotaz jestli jogovy cvičeni co jsou v programu jsou v ceně , nebo musím platit . Diki

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám