Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičení jógy v Olomouci

jóga olomouc

Chcete si vyzkoušet jógu v Olomouci, ale nenašli jste vhodné studio? Díky nám jej najdete. Cvičení jógy je vhodné pro ženy i muže, těhotné i batolata a seniory. Na své si příjdou začátečníci i mírně pokročilí.

Studia jógy v Olomouci

Centrum Vitality

Přijďte si zacvičit jógu do Centra Vitality. Pravidelné lekce vás nabijí energií. Cvičení probíhá v příjemných prostorách. Zkušení lektoři vás  provedou světem power jógy, klasické jógy, Hatha jógy,  Ashtanga jógy, a dalších cvičení. Neváhejte a přijďte si zacvičit.

Adresa studia: Vídeňská 20, 779 00 Olomouc

Hot jóga studio Olomouc

Ve studiu se cvičí tradiční Hot jóga, v místnosti o rozloze 300 m2. Můžete si zde zakoupit vodu i oblečení a podložky na jógu. K dispozici jsou zvlášť dámské a pánské sprchy, uzamykatelné skříňky.

Adresa studia: U Reálky 4, Olomouc

Sádhana jóga centrum

Jde o pobočku duchovního centra Rezonance. Studio zde funguje od roku 2012. Můžete se zde účastnit celoročních kurzů, prohlubovat své znalosti o józe, absolvovat přednášky. Lekce pro začátečníky probíhají 2x týdně, po 60 minut. Cvičit mohou i děti od 7 let. Před lekcí minimálně dvě hodiny nejezte a vezměte si sebou sportovní oblečení a měkkou deku či jogamatku.

Adresa studia: Pasteurova 8a, Olomouc

Studio Dákini

Dákini je centrum jógy a meditace, které funguje od roku 2012. Můžete se zde věnovat meditaci, józe, navštívit kurzy a semináře. Vyzkoušet si jógu mohou přijít začátečníci i mírně pokročilí. Hodiny vede fyzioterapeutka a tak jsou vhodné i pro osoby s problémy s pohybovým aparátem.

Adresa studia: 8.května 12/14  Olomouc 772 00


Pro další možnosti cvičení jógy můžete navštívit náš adresář jógových studií nebo instruktorů jógy. Pro vyhledávání lekcí jógy, jógových seminářů, festivalů a pobytů s jógou se podívejte do jógového kalendáře.

A nebo navštivte přímo jógovou mapu České republiky.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

14.03.2016 - 15:12

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám