Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nová kniha Václava Krejčíka Powerjóga „nová cesta“

Powerjóga „nová cesta“/ Václav Krejčík

Nová kniha Václava Krejčíka Powerjóga „nová cesta“ vám pomůže zlepšit fyzickou i psychickou kondici pomocí powerjógy, zdravé stravy, správného dýchání a relaxace. Nastartuje, nebo restartuje váš život k vnitřní spokojenosti.

„Knížka je mou cestou za štěstím a spokojeností. Díky powerjóze se mi zlepšila kondice a rozvinula se pružnost těla i mysli, zvýšila se vnitřní síla a klid. Naučím vás správně cvičit, inspiruji vás ke zdravé stravě a budu vás motivovat zůstat na zvolené „nové“ cestě. Jedním z hlavních důvodů, proč vznikla tato kniha, je fakt, že jsem urazil během 20 let kus cesty za hledáním spokojenosti. Hledal jsem okolo sebe, obklopoval se pěknými věcmi a lidmi. Vstupem powerjógy do mého života, přišla i „hledaná spokojenost” v podobě objevení sebe sama. Zabydlel jsem se ve svém nitru a objevil vnitřní spokojenost s životem a jeho okamžiky, takovými, jaké v danou chvíli jsou. Jako bych se vydal na novou cestu životem a začal jí žít.“

Václav Krejčík

Powerjóga „nová cesta“

  • Učí zdravě a správně cvičit pozice
  • Učí redukovat stres a napětí
  • Učí zdravě a chutně jíst
  • Učí objevit vnitřní zdroj a sílu

Powerjóga „nová cesta“ učí cvičit, dýchat a opakovat!

Člověk současné doby je neustále v poklusu, aby byl lepší a výkonnější. Neustále se srovnává s ostatními a potřebuje si dokázat, že všechno zvládne lépe, než ostatní. Jede na plný plyn, aniž by se uměl zastavit a dovolil si poslouchat… ticho! Každý se chceme mít dobře a máme své cíle. Abychom jich mohli dosáhnout, je nutné být zdravý! Bez zdraví nám cíle a přání utíkají pod rukama. Člověk má limity a baterky potřebují dobíjet, protože se občas vyčerpávají rychleji, než by bylo třeba. A proto je nutné, aby si člověk uvědomil potřebu regenerace a obnovení své energie.

Knihu vydává Grada a bude k dostání ve všech obchodech, kam Grada dodává knihy a současně bude v předprodeji od 1.8.2013 na www.jogadnes.cz

Kniha vychází 12.9.2013

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.09.2013 - 22:13

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám