Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové pobyty v Resortu Svatá Kateřina

IMG_9576

Na letošní rok připravila programová ředitelka Resortu Svatá Kateřina a vyhledávaná lektorka jógy Zuzana Klingrová opět pestrou nabídky jógových, detoxikačních a ájurvédských pobytů.

Novinkou v roce 2016 je program Tematický jógový víkend.

Užijí si ho zejména ti, kteří chtějí více poznat jógu a naučit se správné dechové techniky. Pokud chcete získat nové poznatky na jógové cestě a otevřít se dalším zkušenostem, je tento program pro vás tou správnou volbou. Při společné meditaci a zpívání manter se více soustředíte na sebepoznání. Budete trávit čas s lidmi se stejnými zájmy a ti vás budou inspirovat na vaší cestě po poznání sebe sama.

/
Toto je komerční sdělení. YogaPoint.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

Navíc máte možnost využít aktuální 10%slevu na víkendové pobyty vedené certifikovanými lektorkami jógy ve dnech:
5. – 7- února se zamřením na harmonii dechu  jógové praxi
4. – 6. března se zamřením na téma jógou proti stresu pod vedením PhDr. Marty Boučkovou

K tradiční nabídce resortu patří velmi oblíbené tří a čtyř denní jógové pobyty Body & Mind Jóga a třídenní program Jóga detox víkend. Zde je 10% sleva na pobyty do 25. března

Všechny programy probíhají ve vypsaných termínech, které naleznete u jednotlivých balíčků, nebo v kateřinském kalendáři.

CIMG4682

Velkou výhodou je, že si u těchto pobytů můžete při rezervaci předem objednat jogínskou stravu. Přečtěte si vzorový jídelní lístek jogínské stravy.

Neváhejte a objednejte si pobyt v dostatečném předstihu. Kapacita míst je limitovaná a resort je, zejména během víkendů, obsazen. Podívejte se i na nabídku dalších zajímavých pobytů propojených s jógou.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

21.01.2016 - 19:06

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám