Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Znáte tajemné cvičení Mohendžodáro? Přijďte se seznámit na Festival Evolution

Podobně jako jóga, která propojuje naši tělesnou a duchovní stránku, funguje i Mohendžodáro. Nejen do tajů tohoto cvičení můžete proniknout na Festivalu Evolution, který je věnován zdravému životnímu stylu. Navštívit jej můžete o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Eolution se bude v březnu konat již popatnácté a tentokrát nese podtitul Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. Těšit se můžete snad na všechny na produkty i služby, které si pod pojmem zdravý životní styl dokážete představit.  A že je o co stát! Letošní ročník bude totiž ještě větší než obvykle. Během tří zde můžete navštívit expozice téměř 450 českých i zahraničních vystavovatelů z pěti klasických okruhů Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Pozadu nezůstane ani programová nabídka čítající 3 dny programů v sedmi sálech.

Harmonizace těla i mysli 

Tak by se dalo ve zkratce popsat cvičení Mohendžodáro, které na festivalu představí Blanka Milevová. Mohendžodáro, o kterém se mluví jako o tajemném, ozdravném, zkrášlujícím a omlazujícím cvičení pro ženy, aktivuje pánevní dno a skrze ženské orgány a srdce ji

rozvádí do celého těla, které pak posiluje a harmonizuje. Cvičení je uceleným systémem tantrické jógy, která mimo přínosy z čistě zdravotního hlediska (prevence hemeroidů, odstranění problémů s močením,…) příznivě ovlivňuje vitalitu i krásu a pracuje s duší ženy pomocí meditace.

Z tantry vychází také další cvičení, se kterým se na Festivalu Evolution můžete seznámit. Workshop o tzv. Diamantovém dechu si připravila dvojice lektorů Adhiraj Plevris a Pushan Govind. Ti prozradí, jak staré traumatické situace ovlivňují v tuto chvíli váš život a jak jste si z těchto starých vzpomínek vytvořili systémy přesvědčení a vzorce chování, které omezují projevy vašeho života. Jakmile dojde ke znovuotevření a propojení s vaším vnitřním hlasem a přirozeností, můžete zase začít v životě prožívat svůj plný potenciál.

Na festivalu rovněž můžete využít příležitost navštívit workshop s názvem Pohybem do vlastního těla. A rozhodně nezůstane jen u poslouchání. Některá cvičení si budete moci vyzkoušet a hned je aplikovat do praktického života.

/

Bio a eko trendy

Velkým tématem, nejen tohoto ročníku, je ekologie. Dozvíte se například, jak vypadá ekologická a bezodpadová domácnost nebo získáte pravdivé informace o plastovo-obalové problematice dneška. Zjistíte, jak vypadá nakupování v bezobalových obchodech, nebo jak se liší konvenční potraviny od těch s označením bio a jaký je jejich vliv na udržitelnost.

Na Festivalu Evolution se kromě přednášek, workshopů a programů pro celou rodinu můžete samozřejmě těšit i na množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A když vám z toho všeho vyhládne, můžete zamířit do food zóny, kde si vybere podle svého gusta opravdu každý. V nabídce totiž nebudou mimo jiné chybět raw, veganská nebo vegetariánská jídla a o hladu nezůstanou ani ti, kteří se stravují bezlepkově.

A protože se jedná o festival pro celou rodinu, je pro nejmenší návštěvníky připraven bohatý program včetně hlídacího koutku a zázemí pro rodiče s miminky.

Více informací o programu, jednotlivých vystavovatelích a vstupenkách najdete na www.festivalevolution.cz.

 

 

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.03.2019 - 09:52

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám