Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nepropásněte poslední Ájurvédskou snídani v roce 2016

_mg_7060

Žijeme v dobrodružné době. Všechno víme, všechno známe, na všechno máme názor. Téměř všude jsme už byli a mnohé zažili. Můžeme si koupit v každé denní či noční době vše, co se dá zaplatit. Máme mnoho virtuálních přátel; často je ani neumíme spočítat. Ale jsme proto šťastnější než generace před námi? Ano?

Proč tedy každým rokem závratně stoupá počet psychosomatických onemocnění, blázince jsou přeplněné a produkce léků pro uklidnění hlásí každoročně nové finanční rekordy? Možná proto, že vystoupit z toho rozjetého kolotoče, který nás přece má tak moc bavit, není až tak lehké. Zpomalit je to kouzelné slůvko… Jinak nenajdeme čas pro to nejdůležitější – pro sebe.

Ve světě rychlého tempa a hojnosti má smysl koncentrovat se na to nejlepší. Proto s velkým nasazením i nadále vyhledáváme kvalitní a zajímavé hosty pro naše přednášky v rámci Ajurvédských snídaní v Černé labuti. Na prosincovem setkání  (nejen) s milovníky ajurvédy se můžeme těšit na přednášku Dr. Davida Freje na téma – Lepší je být zdravý a jak toho dosáhnout. Náš život nebude krásný, budeme-li dělat věci perfektně, nýbrž tehdy, pokud budeme dělat vše z plného srdce. V tomto smyslu jste u nás srdečně vítáni!

Na poslední Ajurvédské snídani v Černé labuti v tomto roce na Vás čeká hned několik specialit:

Přednáška MUDr. Davida Freje, který patří k zakladatelům ajurvédy v Čechách, zaujme každého, komu není jeho zdraví lhostejné.
Mikulášský dárek si pro Vás připravil náš partner Fresh bedýnky– na každého účastníka Snídaně čeká voucher v hodnotě 200,- Kč!

A jedinečné jídlo našeho šéfkuchaře Garyho Wrighta tak důstojně a chutně ukončí první rok našich setkávání.
Těšíme se na Vás!

Více info najdete na: www.ayurvedicbreakfast.cz

pozvanka-8_mail-1

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.11.2016 - 22:24

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám