Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KANTU uvádí novinku – řadu posvátných vůní pro hlubokou relaxaci KANTU SACRED

Tempo dnešní doby je velmi vysoké, stres se kumuluje a najít si čas na procházku v přírodě nebo lekci jógy se někdy zdá jako velký nadstandard. Proto jsem vyvinula novou řadu posvátných vůní SACRED, které pomáhají k rychlému zklidnění smyslů a hlubší relaxaci, navozují vnitřní klid.


SACRED DREAM – je uklidňující harmonizační sprej na polštář a do ložnice SERENITY s čistými éterickými oleji tišící Levandule doplněné konejšivými tóny uvolňujícího Heřmánku a vybalancované vyšší nótou sametově růžového bouqetu Gerania, které zmírňuje napětí a úzkosti. Nechá vaše starosti odplynout v jemném hedvábném oblaku vůně a najděte svůj vnitřní klid, váš polštář Vás přivítá kašmírovým pocitem bezpečí… Pomáhá navodit klidný a osvěžující spánek.

150ml, 470,- Kč

SACRED LIGHT – jemná aromaterapeutická mlha vůně PURITY prozáří prostor pro relaxaci, zklidňuje a prohlubuje váš prožitek z meditace či jiné formy relaxace. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Exotická jemná květinová vůně vzácného Modrého Lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní čistotou delikátního květu Bílého Zázvoru. Vůně posvátného Lotusu, symbolu čistoty a transformace, má zklidňující účinek na mysl i tělo, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, Bílý Zázvor optimismus…Vyčistí místnost energeticky a vytvoří posvátnou atmosféru.

150 ml, 630,- Kč

Obě vůně jsou v luxusním balení s křištálovým přívěškem, který poslouží jako talisman klidu.
Koupíte na www.kantu.cz

Kontakt jana@kantu.cz, tel. 602 608 125

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

26.11.2018 - 11:22

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám