Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové plynutí ve stylu Liquido

miami_dusk_02

Miami dusk

Každá jsme jiná, každá máme mimořádný talent. Proč bychom se měly oblékat stejně? Užijte si jedinečnost s fitness legínami Liquido.

Nekonečná fantazie, výrazné motivy a pestré barvy –  legíny Liquido jsou zkrátka jiné. Je to již patnáct let, co se jogínka a podnikatelka Renata Facchini rozhodla trochu si svou ásanovou praxi okořenit. Nabídka sportovních značek se jí zdála nenápaditá a tak se v roce 2001 v São Paulu zrodila značka fitness módy a plavek Liquido. Popularita malého rodinného obchodu se rychle šířila, brzy bylo otevřeno několik dalších v São Paulu a během pár let byly po celé Brazílii. Dalším krokem byla úspěšná expanze do Austrálie a Spojených států. Dnes má Liquido 80 obchodů v Brazílii a prodává se po celém světě. A jelikož se legíny Liquido vyrábějí v malých sériích, jsou skutečně jedinečné.

Tribal

Tribal

Dokonale pružné, měkké a prodyšné legíny ze směsi 90 % Polyamidu a 10% Spandexu ani v nejmenším neomezí plynutí vašich jógových pozic. Velmi kvalitní materiál odvádí pot od těla, poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením (50 + UVA / UVB), je rychleschnoucí a ani při častém praní neztrácí tvar.

Značka Liquido se zasazuje o respekt lidských práv a ochranu životního prostředí. Liquido se vyrábí v Brazílii a společnost úzkostlivě dohlíží na celý proces, dbá na férové podmínky týkající se rovné příležitosti, pracovní doby, finančního ohodnocení a podmínek na pracovišti, zavedla programy zaměstnávání tělesně postižených, programy na úsporu energie a recyklaci a výběr obchodních partnerů je podmíněn stejně vysokým standardům.

Kaleidoscope Tulum

Kaleidoscope Tulum

Chcete-li se za cvičení odměnit nebo se naopak ke cvičení motivovat, vyberte si z mimořádně kreativní nabídky legín Liquido. Liquido je v prodeji exkluzivně prostřednictvím e-shopu www.jogafitshop.cz a v Yoga Shopu v Resortu Svatá Kateřina.

logo_fitshop

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

05.05.2016 - 16:35

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám