Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dream and fly day by Moje jóga – celodenní festival jógy

dream-and-fly-day-vizual

Webový portál Moje jóga, který příznivcům jógy umožňuje cvičit z pohodlí domova podle jógových videí skvělých českých lektorů, přichází s druhým ročníkem celodenního festivalu Dream & Fly Day. V sobotu 13. 5. se opět v prostorách holešovického Vnitroblocku představí v rámci osmi lekcí v různých stylech samotní lektoři Mojí jógy.

 „Chceme dát našim předplatitelům i ostatním jógovým nadšencům možnost zažít jejich oblíbené instruktory naživo, nejen na videích. Nejsme jen virtuálním studiem. Naším cílem je propojovat lidi, otevírat jógu novým zájemcům, vzájemně se inspirovat, vytvářet kreativní prostor, který přesahuje realitu běžného života. Proto také název Dream and fly day. Chceme si tak trochu ulítnout od myšlenek a starostí do světa snění a samozřejmě se u toho také dobře protáhnout.“ vysvětlují svůj záměr tvůrci Mojí jógy.

Letošní druhý ročník naváže na úspěch toho předešlého, který navštívilo více než sto jogínů. Jógový program se odehraje v krásném tanečním sále studia Sector, doprovodný program pak v otevřené kavárně prostoru Vnitroblock. Kromě lekcí jógy najdete na Dream and fly day minitržiště a řadu doprovodných aktivit, jako například workshop výroby sandálků ze starých jógových podložek či workshop výroby květinového věnečku. Program vyvrcholí přehlídkou kolekce jógového oblečení české značky Syn v pohybu: „Na festivalu představíme novou designovou kolekci Sduší, která je inspirována známým českým skulpturistou a jeho tvorbou. Naše originální modely si zaslouží jedinečnou prezentaci. Návštěvníci se tak mohou těšit na akroshow,“ prozrazuje Kristina Synek, zakladatelka značky Syn v pohybu.

Festival je otevřený všem milovníkům jógy, začátečníkům i pokročilým. Vstupné na jednotlivou hodinu činí 140 Kč, zvýhodněné celodenní vstupné je k dispozici za 900 Kč. K zakoupení tří lekcí najednou obdrží návštěvníci bonus v podobě voucheru na čtrnáctidenní předplatné Mojí jógy.

PROGRAM

9.30 – 10.30 Indian inspired vinyasa – Šárka Konečná (Jógovna)

10.30 – 11.30 Open to Grace -anusara joga – Tereza Kertesz (Yoga dream)
11.30 – 12.30 jógove (poh)lazení – Jaruška Sedláčková – (Grainspace)
12.30 – 13.30 restorativní joga – Petra Šlechtická – (Yogapoint)

13.30 -15 Meet your yogini – lunch, coffee break, společné pobytí u jednoho stolu a talk se všemi, kdo se budou chtít připojit (Vnitroblock kavárna)
15.00 – 16.00 Bali inspired vinyasa – Eva Vrbová
16.00-17.10 aroma somatic prana flow joga – Markéta Faustová
17.10 – 18.20 Akrojóga pro začátečníky
18.20 -19.20 jin jóga – Veronika Karmanová – (Karmayoga)
19.20 – 19.50 závěrečný společný kirtan za účasti hudbu milujících jógových učitelů

20.00 ACROSHOW s DUŠÍ – přehlídka nové jógové kolekce S Duší designérů ze Syn v Pohybu v akrojógové performanci (Vnitroblock kavárna)

 

O Mojí józe

Webový portál Moje jóga představuje jedinečnou videotéku, díky které mohou příznivci jógy cvičit z pohodlí svého domova. K dispozici jsou jim videa různé délky, náročnosti a rozmanitých stylů, která vznikají ve spolupráci s předními českými lektory. Na své si tak přijde opravdu každý. Kromě stále se rozrůstající sbírky videí organizuje Moje jóga workshopy a akce pro všechny, kdo se chtějí ponořit do dalších oblastí jógy.vouchery

O značce Syn v pohybu

Česká módní značka Syn v pohybu přináší originální a nepřehlédnutelné sportovní oblečení, které podtrhne vaši individualitu. Tvůrci Kristina Synek, Petra Šubrtová a Břetislav Stromko pravidelně přichází s kolekcemi kvalitního funkčního oblečení na atletiku, běh i jógu.

svp_sdusi_tilko_01

Událost na FB a více informací a rezervace jednotlivých lekcí.

Kontakt: Markéta Faustová /zakladatelka Moje Joga, marketa@moje-joga.cz, 722119091, fcb:mojejogaonline.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

07.05.2017 - 21:35

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám