Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená s jógou: Proč se vydat za hranice

Moře, hory, moře, hory, rybníky, kolo, wellness… Taky si tak rádi představujete, kam pojedete na příští dovolenou? My doporučujeme jet někam za jógou. Z takové dovolené pak může být zážitek století. 

 

Kolébka jógy

Kolébka jógy na pět? Indie. Pokud chcete dát své jógové praxi nový rozměr, nemůžeme doporučit nic lepšího. Dva týdny v březnu na pobřeží oceánu, šumění vln. Jóga dvakrát denně (ranní a večerní, různé lekce), zdravá vegetariánská strava, klid na přemýšlení. A teplo ‒ moře mívá teplotu kolem 28 stupňů a vzduch je na tom podobně.

CK Yogacentrum nabízí během jógové dovolené v Indii také různé výlety – na trh, do lázní, za slony a želvami. Jak už jsme zmínili: zážitek století.

Kolébka čaje a slunce

Srí Lanka. Perla Indického oceánu. Rajský ostrov, vodopády, čajovníkové plantáže a volně žijící sloni. Ranní a večerní jóga na terase s výhledem na oceán. Výlety na přání… viděli jste někdy, jak se pěstuje hřebíček? Jak se pěstuje rýže a těží sůl? A máte chuť ochutnat nejlepší čaj na světě přímo na plantáži?

12 říjnových dní jógy s výhledem na oceán. Klid a čas na sebe. Dobré jídlo, slaný vzduch a nové zážitky. Ještě pochybujete?

Sbalte si včas

Proč hovoříme o dovolené skoro rok dopředu? Kdo se připraví, ušetří na letenkách. Rádi vás nasměrujeme a pomůžeme se zařízením letenek, pojištění i dalších nezbytností.

Hledáte odměnu za poctivou jógovou praxi? Nebo exkluzivní dárek k Vánocům? Pojeďte s námi na jógovou dovolenou. Moc se na všechny těšíme!

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

15.11.2018 - 13:14

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám