Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BIO aloe vera ústní voda – pro svěží dech

Kiss My Face BIO Aloe Vera Ústní voda je vyrobena s použitím přírodních složek a neobsahuje alkohol ani saccharin. Díky použití 100% Certifikované Aloe Vera a čistých esenciálních olejů náš mouthwash poskytuje přírodní, zklidňující čištění zubů a navíc mentolově svěží dech. Kombinace bylinek a vitamínů pro zajištění zdravých dásní a čistých zubů. Obsahuje Certifikovanou BIO Aloe Vera, Výtažek ze Semen Grapefruitu (čistící a antiseptické vlastnosti), Mátu Peprnou (přírodní příchuť), Koňský Kaštan (pro zdravé dásně), Olej Tea Tree (čistící a antiseptické vlastnosti), Gotu Kola (stahující účinek) a Mentol (přírodní příchuť).

Jako vždy výrobky Kiss My Face neobsahují žádné živočišné složky, umělá barviva nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.

Složení: Voda, Certifikovaná BIO Aloe Vera, Sorbitol (rostlinný původ), Polysorbate 20 (z kokosového oleje, stabilizátor a extrémně jemný emulgátor), Výtažek ze semen Grapefruitu, Olej z Máty Peprné, Sodium Lauroyl Sarcosinate (derivát z mastných kyselin kokosového oleje a sarcosine-amino kyselina), Příchuť (rostlinného původu), Mentol (přírodní příchuť), Olej Tea Tree, Koňský Kaštan, Gotu Kola, Xylitol (Rostlinný původ), Chlorophyllin-Copper Complex (Přírodní Barvivo) Výrobce: Kiss My Face

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

11.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám