Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

PURE LOTUS – oblečení na jógu, které má srdce

pure_lostus2

Módní značka Pure Lotus již několik let přináší svým zákazníkům originální jogínské oblečení zejména pro ženy a od letošní zimy nově také pro muže. Je inspirována jak jinak než jógou, její krásou, pozitivní energií a hlavně klidem, který přináší.

Jednotlivé kousky jsou navrhovány samotnou majitelkou Klárou Pokornou. Klára je vystudovaná ekonomka, ale až jóga ji přivedla k tomu, co jí opravdu baví a naplňuje – k navrhování oblečení. Málokdo má takové štěstí, že je jeho práce zároveň koníčkem a v tomto konkrétním případě se to velmi pozitivně projevuje na výsledku – Pure Lotus oblečení není jen krásné, Pure Lotus oblečení má srdce. Love you Body, Love your Soul, Love PURE LOTUS.

Na jednotlivých kolekcích Pure Lotus spolupracují s Klárou také další lektoři jógy. Hlavním cílem je vytvořit co nejpohodlnější a nejpropracovanější, ale zároveň krásné módní a originální modely, ve kterých se budete jednoduše cítit šťastně a spokojeně.

Pure Lotus je ryze česká značka, všechna výroba probíhá u nás od tkaní materiálů, přes barvení, až po závěrečné šití a balení. Používáme pouze ty nejkvalitnější přírodní materiály, jako jsou merino vlna, bambus, bavlna a dále také modal a další funkční materiály určené pro sportovní oblečení. Kolekce jsou vytvářeny dle aktuálních módních trendů, jsou barevné, rozmanité, zábavné, plné energie a harmonie. Každoročně jsou uvedeny dvě kolekce jaro/léto a podzim/zima. Kolekce jsou snadno kombinovatelné.

V roce 2014 Pure Lotus rozšířil svou nabídku o spirituální šperky. Základem šperků jsou indické svaté korálky Rudrakshy z důkladně vybíraných zdrojů přímo z Indie a Nepálů, které jsou doplněny drahými kameny a polodrahokamy. Každý jednotlivý šperk je originál a má své jedinečné ochranné, duchovní vlastnosti. Šperky dokonale doplňují harmonii a celistvost kolekcí, které pro vás tým Pure Lotus s nadšením, láskou a péčí přináší.

Kolekce Pure Lotus si můžete prohlédnout v eshopu nebo můžete Pure Lotus sledovat na Facebooku a Instagramu.

 

/
Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu