Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Šlechtická Petra

Jak ve své praxi, tak při lekcích sdílených s ostatními, Petru provází nekonečná zvědavost a laskavost poznání. Inspirací jednotlivých lekcí je pro ní vše kolem, co zachytí svými smysly. Zkoumání prostoru pro pohyb, spolu s vnímáním jedinečnosti nádechu a výdechu naplňuje její představu přítomného prožití. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů.

Osobnost, která nejvíce Petru inspiruje a má vliv na její praxi, učení a duchovní růst je Donna Farhi. Společné setkání s Donnou a čas strávený na jejím intenzivním semináři (2010) a jejích lekcích je pro ní stále plným zdrojem pro objevování a poznávání nejen jógy, ale i sebe samotné. Zkušenosti a praxi dále prohlubuje studiem a prací s Lucií Königovou, které vděčí za hlubší poznání jógy nejen jako krásného vědomého plynutí v pozicích, ale která ji svými myšlenkami, inspirací a sdílením své hluboké praxe, provází od počátku (2006) její jógové cesty. Pod vedením Lucie Königové, Veroniky Švecové a Alice Červinkové absolvovala jógový výcvik Jóga jako vědomá cesta (2018).

Chuť sdílet nejen jógovou zkušenost, ale zároveň otevřít tento svět ostatním ji inspirovala k vytvoření (2009) prvního portálu o józe – www.yogapoint.cz. Petra žije v Praze a i přes pestrost pražské jógové scény ji její praxe každý týden vrací do rodného kraje a lázeňského města Poděbrad. Zde sdílí své zkušenosti, čerpá energii a vnímá přirozený klid.

Styly jógy:Jemná jóga, Restorativní jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga
Aktuální rozvrh:http://www.jogapodebrady.cz/
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám