Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rozhovor s Martou Tovtovou o ajurvédě

Další z lektorek festivalu True Yoga Day bude Marta Tovtová. Můžete se těšit na její přednášku s názvem Ajurvéda v kuchyni.

Jak se Marta k ajurvédě dostala? V čem vám může pomoci ajurvédský způsob vaření a jak můžete ajurvédu dostat do vaší kuchyně? Vše se dozvíte v tomto rozhovoru.

 

Kdo je Marta Tovtová?

Ve své práci propojuje hlubokou moudrost starověké ájurvédy a čínské medicíny.
Tradiční čínskou medicínu studovala v Irsku na International School of Acupuncture Galway a v Čechách na TČM Bohemia. Následně absolvovala postgraduální semináře na TČM Bohemia, České Sinobiologické společnosti, zahraniční webináře Giovanii Maciocia a další. Studiu jógy a ájurvédy se věnuje od roku 1997. Jejími učitely jsou Šrí Ánandí Má, Šrí Dilípdží Pathak, Dr Vasant lad a Godfrey Devereux.
Marta má soukromou praxi a specializuje se zejména na potíže s trávením, gynekologické a urologické problémy, alergie, nemoci dýchacího ústrojí, oslabenou imunitu a problémy s nadváhou. Dále je lektorkou TČM Bohemia a Akademie zdravé výživy. Přednáší, pořádá kurzy vaření.

marta

 

 

 

Komentáře (0)
Pavel Hub

Vede lekce ashtanga vinyasa jógy od roku 2003. Je autorem kurzu online jógy a výukového DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé. Začínal s power jógou a po několika měsících pravidelné praxe se dostal k jejím kořenům, Ashtanga vinyasa józe. Absolovoval semináře a učitelské programy například u učitele Madonny a Stinga - Dannyho Paradise, první západní učitelky Ashtangy - Nancy Gilgoff, ale také u Georga Wögingera, který přivezl Ashtangu do Prahy nebo u Dalibora Štědronského, předního českého Ashtanga učitele. V současné době vede Pavel pravidelné kurzy, soukromé a firemní lekce a pořádá jógové víkendy a semináře po celé České republice

13.11.2014 - 08:00

, ,

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu