Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Santyoga (0)

Jsme nové jogové studio Santyoga zaměřené na cvičení jogy pro děti od 5 let, pro -náctileté, cvičení maminek s dětmi od 3 let pod vedením certifikovaného cvičitele dětské jogy. Cvičení hravou a veselou formou s použitím jogových her, karet, pexesa a různých dalších speciálních pomůcek v příjemném rodinném studiu. Našim cílem je děti zaujmout, pobavit, zacvičit a hezky si to užít. Děti se protáhnou, uvolní, budeme relaxovat, provádět dechová cvičení a naučíme se pozice uvolňující stres, napětí, nervozitu, odstraňující strach, posilující sebevědomí a zlepšující stavbu těla.

Cvičit mohou i dospělí. Chceme, aby si v našem studiu každý mohl najít lekce, které mu budou vyhovovat. Připravili jsme lekce pro seniory, novinkou jsou lekce pro plnoštíhlé, ZDRAVÁ joga zaměřena na záda, cukrovku,hormony, RELAX joga. Vytvoříme i hodinu dle Vašeho přání pro uzavřenou skupinu či jednotlivce.
Kromě cvičení jogy nabízíme relaxační a sportovní masáže, Dornovu a Breussovu metodu, indickou masáž hlavy, AMMA masáž a speciální terapii EFT Emocional Freeedom Techniques techniky emoční svobody.

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám