Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a terapie Zuzana Vavřinová

Nabízíme otevřené lekce jógy a uzavřené pololetní kurzy jógy v Šumperku.

 

 

 

 

 

JÓGA

MEDITACE

KIRTAN

MASÁŽE

YOGOVÁ TERAPIE

SEMINÁŘE

Rodinné studio, ve kterém nalezneš novou dimenzi uvolnění. Předáváme jógu takovou, jakou jí intuitivně chápeme za léta praxe. Jógou začíná akce bez dogmat, pro tebe, pro prožitek spokojenosti, otevřená možnostem. Jóga je jen prostředek ke všemu, co dál nabízíme v tichu a odevzdání.

Soham Yoga studio Lázně Toušeň leží na úžasném místě nedaleko soutoku Labe s Jizerou v obci Lázně Toušeň. Sousedí s krásným parkem, zahradami a je obklopeno vzrostlými stromy. V obci je dostatek místa pro zaparkování a před vchodem necháš kolo, na kterém můžeš přijet po cyklistické stezce, vzdálené jen pár set metrů od studia.

Nechala jsem se inspirovat harmonií, a proto Vám přináším autentické lekce plné energie, pokory a sebepoznání, které Vám doufám ukážou cestu k vyrovnanějšímu stylu života. Kde tím největším bohatstvím je naše zdraví, jak psychické, tak duševní.

Propojuji Ajurvédskou masáž s jogou, meditací a zvukovou terapií. Je možnost i vícedenního pobytu u nás . Více informací najdete na Webových stránkách  www.hand-on-heart.cz/

 

 

Letohradská 10, Praha 7. Industriální interiéry s filmařsky zajímavým světlem s velkým litinovým lisem, které proniká skleněnou střechou používané pro výstavy a performance či cvičení. 4 místnosti. cca 1500m2 V horní části podkrovní open-space ateliéry s dřevěnými trámy cca 200 m2. 200 m od Strossmayerova náměstí. Na akce, každodenní cvičení  i na vizuální či umělecké aktivity, vhodné i pro studentské projekty, pravidelné, kratší i delší. Máme otevřený bar s kávou, kakaem, snídaní.
Ideální pro instruktora, který si celé zmanažuje sám a postupně vytvoříme dlouhodobý vztah založený na týdenní pravidelnosti. Nájem domluvíme.
Kontaktní údaje pro zasílání: info@etnomarket.cz, Tomáš Hes / Martin Espinosa +420 773 003 885 / +420 608 690 553.

Jmenuji se Michaela Staňková, jsem majitelka jógového studia Shanti Spirit, lektorka jógy a maminka tří dětí.

Těším se na setkání s vámi ve svém jógovém studiu Shanti Spirit v Humpolci, kde vedu individuální lekce i skupinové kurzy jógy s dětmi i s dospělými.

Jóga s dětmi je pro mě radostnou cestou, díky které mohu dětem pomoci poodhalit potenciál, který se skrývá v jejich mysli, prohloubit jejich sebedůvěru a poznávání možností jejich těla.

Při vedení dospělých vždy s nadšením pozoruji, jak se nechávají jógou vést k uvědomění si svého těla, vnímání jeho šepotu, a jaká poznání jim přináší ztišení se a zaposlouchání se do svého vnitřního hlasu.

O svá poznání se nyní dělím i v online prostředí v rámci projektu Shanti Spirit.

V Shanti Spirit můžete navštívit nejen moje lekce jógy, ale i lekce dalších zkušených lektorů – např. Čchi Kung pro ženy, či využít individuálních koučinkových konzultací a individuálních lekcí jógy.

Přijďte si užít čas jen pro sebe!

Těšíme se na vaši návštěvu!

Michaela z Shanti Spirit

 

Yogiano studio se nachází v nově zrekonstruovaných podkrovních prostorech v centru Písku. Nabízí zdravou jógu, což je nový směr jógy přizpůsobený dnešnímu modernímu člověku. Je vhodná pro každého! Vychází z tradičních jógových pozic a při tom zohledňuje nejmodernější vědecké poznatky o fyziologii člověka, tzv. principy zdravého pohybu. Udržuje zdravé fyzické tělo, případně pomáhá obnovit jeho porušenou či omezenou hybnost.

Yoga Surya International ášram Hrobičany

Od roku 2021 je sídlem školy Yoga Surya International ášram na břehu řeky Cidliny, obklopený loukami a lesy, v malé vesnici Hrobičany, nedaleko Hradce Králové. Díky svému umístění v klidné lokalitě je ideálním místem pro studium, odpočinek, rozjímání a celkové zklidnění.
V hlavní budově ášramu je prostorná hala využívaná pro cvičení jógy a pro přednášky, kuchyň s jídelnou a další prostory a zázemí pro setkávání a nocleh studentů, hostů a návštěv. Rozlehlá zahrada se spoustou vzrostlých stromů a třemi jezírky srdečně zve každého do svých malebných zákoutí ke studiu, cvičení jógy, posezení s přáteli nebo relaxaci.
Ášram je sídlem studentů gurukula (denní studium), kteří o něj, v rámci své každodenní pracovní náplně, pečují. Vedle své hlavní studijní činnosti, budují a zvelebují nejen vnitřní prostory, ale i celou zahradu. Pěstují ovoce a zeleninu a vše, včetně mnoha volně rostoucích rostlin v zahradě, využívají v kuchyni. Organizují a zabezpečují hladký průběh víkendových kurzů a letních táborů, které se zde konají. Příležitostně provádějí masáže, marmu a další procedury, a poskytují každému, kdo přijede na dlouhodobý nebo krátkodobý pobyt, veškerý komfort, který je k úspěšné terapii potřeba. Studenti gurukula jsou srdcem ášramu a láskyplně se starají o všechny, kteří sem zavítají.

Prostor pro různé pohybové aktivity pořádané na Nové Harfě.
Najdete u nás kurzy jógy pro dospělé i děti, zdravá záda, pilates, ranní jógu, mami s mimi, workshopy a mnohé další.

Jsme útulné jóga studio Santosha v Praze na Vinohradech. Děláme maximum pro to, aby se jóga stala dostupná pro kohokoliv, bez ohledu na jeho zkušenosti, dovednosti, věk či kondici a aby se každý, kdo přijde do studia, cítil dobře, odcházel spokojený, vyklidněný a chtěl se znovu vrátit. Přejeme si, aby se jóga stala pro co nejvíce lidí nejen fyzickým cvičením, ale běžnou součástí života. Přestože jsme malé jógové studio, nebudete se u nás mačkat. Chceme, aby se u nás každý cítili pohodlně a byla mu věnována pozornost.

Najdete u nás skupinové lekce Ashtanga (včetně lekcí Mysore), Vinyasa, Hatha jógy i hodiny jógy pro zdravá záda.pro začátečníky i pravidelně praktikující. Pořádáme kurzy, workshopy a meditační večery.

První vstup na jakoukoliv lekci máte u nás za 130 Kč!

 

Moderní eventové prostory v samém srdci Brna ( Cejl 494/25 ) disponují kapacitou až 24 osob. Designové prostory jsou vhodné pro semináře, soukromé i skupinové lekce.

K dispozici je multifunkční sál, o velikosti 99,64 m2 se zázemím pro veškeré skupinové lekce, jako jsou např. kondiční kruhové tréninky, cross trenink, box, kickbox, muay thai, sebeobrana atd…
Sál je vybaven pomůckami pro funkční trénink – TRX, lana, kettlebell, osy, činky, balanční pomůcky a řada dalších…

SKUPINOVÁ CVIČENÍ

Máte rádi moderované skupinové lekce ve společnosti ostatních lidí? Přijďte si zacvičit s námi. Nabízíme plně vybavený sál.

Pro registraci na skupinovou lekci v našem multifunkčním sále využijte náš On-line rezervační systém, seznam lekcí naleznete v našem webu.

 

PRONÁJEM SÁLŮ

Jste trenér, instruktor či pořadatel sportovní akce, a hledáte vhodné prostory pro uskutečnění? Kontaktujte nás, a rádi probereme vaši vizi.

Speciální místo, kde byste si mohli užít „jógu“ bez rušení? Dune Towers je překvapením, které na vás čeká na Srí Lance! Místo je dokonale klidné, protože se jedná o hrad uhnízděný mezi písečnými dunami před vlastní soukromou pláží. V okolí jsou jen kokosové plantáže a malá zemědělská políčka s exotickým ovocem a zeleninou.

Zde na pláži Alankuda najdete Dune Towers, butikový hotel postavený podle vlastních detailních požadavků majitelů od základů během posledních 6 let!

Kvalitní materiály z této oblasti byly při stavbě pečlivě vybrány a použity s velkým citem pro detail. Vše od doškových střech z palmových listů až po unikátní bungalov, jehož stěny tvoří více než 6 000 recyklovaných plastových lahví naplněných pískem!

Kámen a dřevo jsou primární materiály a další prvky, jako jsou vodopádové sprchy, houpací sítě, panoramatická střecha, prostorná jídelna.. všechny tyto prvky vyvrcholí pocitem skutečné přítomnosti a ponoření do místa. které byl stvořeno, aby umožnilo únik z našich každodenních starostí!Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám