Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga studio Krymská (0)

Jsme otevřeni všem bez ohledu na pohlaví či věk. S úctou a respektem vítáme všechny, kteří hledají klid a harmonii uprostřed rušného města. Lekce probíhají v klidném prostředí a jsou vedené zkušenými a certifikovanými lektory. Každý má svůj osobitý styl a pojetí jógy. Stačí vyzkoušet a vybrat si. Pro každého lektora jste jedinečná osobnost a bude k vám přistupovat individuálně dle vašich možností.

Pomůcky jsou ve studiu k dispozici zdarma. Přesto je vhodné nosit na lekci z hygienických důvodů vlastní podložku či ručník. V případě zájmu, je možné pomůcky na jógu zakoupit přímo ve studiu.

V našem studiu na vás čekají dva, pro jógu vybavené, sály s denním světlem, pro cvičení a relaxaci. Sály jsou uzpůsobené pro komornější lekce – jeden pro 4-5 a druhý pro 8-9 cvičících, kde je prostor pro individuální přístup ke každému klientovi. Lekce probíhají souběžně, proto není problém přijít na lekci i bez rezervace. Při zaplnění jednoho sálu a volné kapacitě druhého, místo rádi najdeme. Pro čekání na lekci či přípravu na návrat do reality města je připravena odpočinková místnost s  čajem a biopamlsky.

Studio je umístěno ve  staré části Vršovic – Krymské ulici č. 18. Tato ulice a její okolí se v  současnosti mění na kulturně společenské centrum nejen Vršovic, kam míří liberální Pražané. Je označována za pražský Montmartre či „Malý Berlín“. Krymská ulice žije kulturou, zajímavými akcemi a lidmi. Přijďte zažít její atmosféru. Navíc je v  okolí několik udržovaných parků – vinohradské Havlíčkovy a Bezručovy sady, vršovické Heroldovy sady a Proluka. Zelené plochy vybízí k  lekcím v  otevřeném prostoru pod širým nebem nebo procházkám před či po lekci.

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám