Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Soutěžte o vstupenku na seminář Akademie léčivé výživy dle vašeho výběru

YogaPoint vám přináší možnost zasoutěžit si o vstupenku na seminář pořádaný Akademií léčivé výživy dle vašeho výběru. Výherce získá poukaz na víkendový seminář pořádaný ALV dle vlastní volby, s platností výběru do konce roku 2016.

Společnost, v níž žijeme, bývá – krom mnoha jiných názvů – označována za učící se společnost. Chceme-li, abychom prospívali, aby se nám dobře vedlo, potřebujeme zůstat otevření, stále se vzdělávat a být schopni se průběžně přizpůsobovat novým podmínkám. Vzdělávání znamená učit se poznávat, na poznávání ovšem musí navázat schopnost jednat, žít společně s ostatními a být. Být člověkem vyžaduje otevřenost bytí. Naučit se vidět, naslouchat, měnit se, protože přítomnost se neustále proměňuje. Podmínkou pro život je právě tento proces přeměn, řečeno moderním jazykem otevřenost systému.

Nápověda: Hledejte v informacích k semináři…

Voucher_160x160

Stačí správě odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při výběru výherců.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 5.2.2016.

Vstupenku věnuje Akademie léčivé výživy, děkujeme!


Pravidla soutěže

 

Na semináři „Superpotraviny a tonizující byliny“ s Ingou Bylinkinou se bude nejen povídat, ale budou se také připravovat a ochutnávat nejrůznější elixíry, čaje a odvary a účastníci si odnesou domů recepty, mezi nimiž bude také recept na výrobu:

a) Elixíru tří pokladů s he shou wu
b) Čaje věčného mládí
c) Odvaru ze tří hub a cicimku datlového

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám