Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga Surya International (0)

Yoga Surya International ášram Hrobičany

Od roku 2021 je sídlem školy Yoga Surya International ášram na břehu řeky Cidliny, obklopený loukami a lesy, v malé vesnici Hrobičany, nedaleko Hradce Králové. Díky svému umístění v klidné lokalitě je ideálním místem pro studium, odpočinek, rozjímání a celkové zklidnění.
V hlavní budově ášramu je prostorná hala využívaná pro cvičení jógy a pro přednášky, kuchyň s jídelnou a další prostory a zázemí pro setkávání a nocleh studentů, hostů a návštěv. Rozlehlá zahrada se spoustou vzrostlých stromů a třemi jezírky srdečně zve každého do svých malebných zákoutí ke studiu, cvičení jógy, posezení s přáteli nebo relaxaci.
Ášram je sídlem studentů gurukula (denní studium), kteří o něj, v rámci své každodenní pracovní náplně, pečují. Vedle své hlavní studijní činnosti, budují a zvelebují nejen vnitřní prostory, ale i celou zahradu. Pěstují ovoce a zeleninu a vše, včetně mnoha volně rostoucích rostlin v zahradě, využívají v kuchyni. Organizují a zabezpečují hladký průběh víkendových kurzů a letních táborů, které se zde konají. Příležitostně provádějí masáže, marmu a další procedury, a poskytují každému, kdo přijede na dlouhodobý nebo krátkodobý pobyt, veškerý komfort, který je k úspěšné terapii potřeba. Studenti gurukula jsou srdcem ášramu a láskyplně se starají o všechny, kteří sem zavítají.

Zpět na přehled
 • Ajay Bobade (Veda Chaitanya) (10)

  Véda Čajtanja (vlatsním jménem Ajay L. Bobade, MS. et MA.) se narodil roku 1977 v indickém státě Máháraštra. Pochází z tradičně založené rodiny příslušníků nejvyšší kasty – ...

  Více o instruktorovi
 • Kurz jógy a ájurvédy v Indii 2024 Pobyty s jógou

  01. 09., 08:00 - 21. 09. 2024, 12:00 Ajay Bobade (Veda Chaitanya)

  Kurz jógy a ájurvédy v Indii - Poutní místa u pramenů Gangy HIMÁLAJE - TAPOVAN - GANGOTRI - RŠIKÉŠ - HARIDVÁR Vydejte se s námi letos na cestu do Indie. Mnoho cestovních kanceláří ...

  28 000 Kč Detail


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám