Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Sádhana yoga studio (8)

Studio se nachází v samém centru Trutnova přímo na náměstí a bylo založeno z čisté vášně pro jógu.

Hlavní snahou bylo vytvořit místo, kde se józe může věnovat každý bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou úroveň. Nabídnout různorodé hodiny jógy a jiné aktivity (tanec, meditace), které vás budou bavit.

Sádhana je sebedisciplína, která nám umožňuje vyjádřit  sebe samého. Je to disciplína mysli a těla, aby sloužily duši. Sádhana je obohacení a tříbení sama sebe. Neděláte jí proto, abyste potěšili  kohokoli jiného, ani proto, abyste něco získali. Je to osobní proces, který vynáší napovrch to nejlepší z vás.

Můžete mít zkušenosti nebo být úplní začátečníci, můžete přijít i když jógu vnímáte jako ono protahování. Rádi přivítáme každého.

V našem studiu na vás čeká prostorný sál s denním světlem, vybavený jógamatkami, stejně tak jsou k dispozici deky a pomůcky. Lekce jsou vedené zkušenými  certifikovanými lektory.

Styly jógy:Ashtanga yoga, Čakra jóga, Dětská jóga, Hatha jóga, Jemná jóga, Jemně dynamická jóga, jóga pro děti, Jóga pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, Klasická jóga, Power jóga, Restorativní jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga
Typ hodin:power jóga, vinyasa flow jóga, gravid jóga, hatha jóga, jóga zdravá záda, Iyengar jóga, jóga pro seniory, dětská jóga
Možnost pronájmu prostor:ano
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám