Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozvěte jógu do svého každodenního života!

moje-joga-soutez

 

Vyhrajte tříměsíční předplatné na cvičení podle videolekcí na moje-joga.cz

Díky novému webovému serveru Moje Jóga se může i váš domov proměnit v jógové studio. Stačí jen podložka a tablet nebo chytrý telefon, na kterém se můžete připojit na www.moje-joga.cz. Prostřednictvím šikovných filtrů si vyberete, na jakou lekci máte chuť. Přední čeští jógoví lektoři pro vás připravili videa různé délky a intenzity, pro začátečníky i pokročilé, pro milovníky pomalejších jógových směrů i dynamičtějších sekvencí, od krátkého protažení po plné hodinové lekce. Nechybí sestavy proti bolestem zad, jóga proti stresu, jóga pro těhotné nebo dětská jóga. Je jen na vás, jaká bude vaše jóga. Přitom každý týden se na Mojí Józe objeví nové jógové video, a tak se vaše cvičení stane pestřejší a zábavnější.

Pro výherce je připraveno tříměsíční předplatné v hodnotě 850 Kč. „Cílem Mojí Jógy je pomoci lidem v domácí jógové praxi. Doufáme, že díky Mojí Józe bude více lidí cvičit pravidelněji, možná každý den. Pokud věnujete cvičení jógy třeba jen patnáct minut po ránu, budete mít mnohem více energie a výzvy všedního dne překonáte s větší lehkostí. Ve výsledku naopak spoustu času ušetříte,“ přibližuje smysl serveru zakladatelka Mojí Jógy, lektorka Markéta Faustová.

Moje Jóga s heslem Dream big, fly high, land happy a v přátelském designu nabízí i dárkové vánoční vouchery, které si můžete objednat na emailové adrese marketa@moje-joga.cz.

moje-joga-soutez-yogapoint

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při výběru výherce.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 15.11.2016.

Předplatné věnuje server www.moje-joga.cz děkujeme!


Pravidla soutěže

Jaké je heslo serveru Moje Jóga?

a) Milujeme shavasanu
b) Dream big, fly high, land happy
c) Dýchejte s námi

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám