Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte seminář Hormonální jógové terapie pro ženy nebo podložku na jógu dle svého výběru

hormonalni_joga_zuzana_bergerova

Hormonální jógová terapie (HJT) je velmi účinná půlhodinka jógy pro ženy (i jógou dosud nepolíbené). Sestavu, která vychází z kundalini jogy, hatha jogy a tibetských technik práce s energií, vytvořila brazilská psycholožka Dinah Rodrigues (www.dinahrodrigues.com.br). Je určená ženám, které pociťují jakékoliv příznaky hormonální nerovnováhy.  Nepříjemné stavy spojené s přechodem, nepravidelné nebo bolestivé menstruace, PMS, polycistické vaječníky, neplodnost, mají nedostatečnou činnost štítné žlázy, emocionální nestabilitu, skvělá po porodu, pro maminky s dětmi aj.

Sestavu HJT se naučíte během víkendového semináře, nebo v rámci pěti lekcí. Cvičíte si pravidelně doma, alespoň 3x-4x týdně. Cvičení je velmi jednoduché, zvládnou ho ženy v každém věku. Více o HJT, zkušenosti žen, které už cvičí, termíny seminářů aj. najdete také na http://www.yogavila.com.

Po čtyřech měsících pravidelného cvičení vzrůstá hormonální hladina u žen v průměru o 254 %! Bez léků, bez bylin, jen díky pravidelné praxi. Srovnají se nejen hormony, ale i záda, povolené svaly pánve, emoce. Ženy jsou přirozeně spokojené, krásné a v pohodě. Často objeví ztracenou rovnováhu, často se pouští do věcí oddalovaných, často si užívají jen to že jsou a je jim dobře.

Jste žena?

Moc dobře víte, že by Vám prospěla pravidelná půlhodinka jógy sama se sebou?

Bojíte se? Oddalujete? Chybí Vám disciplína vydržet?

Odpovězte správně v naší soutěži a vyhrajte ZDARMA účast na semináři Hormonální jogové terapie s Mgr. Zuzkou Bergerovou v hodnotě 1.990 Kč.

Dalších 10 vylosovaných získá podložku na jógu podle svého výběru z http://www.yogavila.com.

Soutěž trvá do 28. května 2017.

O lektorce seminářehormonalni_joga_zuzana_bergerova2

Mgr. Zuzana Bergerová je zkušená lektorky hatha jógy, jógy pro těhotné a hormonální jógové terapie pro ženy. Jógu a meditace praktikuje 20 let. Je také maminkou tří dětí. Zuzka učí v pražském Om Joga Studiu, více o jejich hodinách a seminářích najdete na www.yogavila.com (kontakt: 777028750, zuzana@yogavila.com).

Ceny do soutěže věnuje Yogavila děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 

Proč je pro ženské tělo důležitá správná přirozená produkce estrogenu?

a. Protože estrogen kontroluje menstruační cyklus a balancuje emoce. Úbytkem estrogenu se zhoršuje paměť, poznávací funkce a schopnost přizpůsobovat se novým situacím.
b. Protože pomáhá udržovat přirozené křivky ženského těla, zabraňuje ubývání kolagenu a tudíž vysychání a stárnutí kůže, pevnosti vlasů, nehtů, dásní atd.
c. a+b

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám