Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

3 z vás vyhrají  knihu “Můžeš vše co chceš”

Kniha “Můžeš vše co chceš” je inspirativní průvodce na naší kouzelné cestě životem. Chcete se probouzet každý den s radostí? Chcete žít svými sny? Chcete mít pořád plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost. Být tím, kým jste, je vaším posláním. Přirozeností. Je to cesta. Objevit, pro co jste se narodili a pak za tím jít.

Inspirativní příručka, jež vám jednoduchým a jasným způsobem pomůže rozpomenout se na vrozenou sílu, díky které si krok za krokem dovedete zhmotnit život, po jakém toužíte.

Katy Yaksha je autorkou inspirativní a motivační literatury. Optimistka a zastánkyně pozitivního myšlení, milovnice uvolněného přímořského životního stylu a cest. Velký fanoušek jógy a dalších aktivit probouzejících tělo a mysl. V roce 2004 založila bez jakýchkoliv zkušeností vlastní módní značku, která se během několika let stala velmi populární. Cesta za splněním velkého snu jí byla volnou inspirací k napsání úspěšného románu Deset přání aneb nikdy není pozdě na to vydat se za nesplněnými sny (vyšel v 2015 u nakladatelství Rybka publishers, Praha) a kterým si, stejně jako ostatními knihami, přeje motivovat ostatní k opuštění strachu a vykročení na pravou cestu života vedenou hlasem srdce. V roce 2016 zakládá vlastní nakladatelství PLÁŽ věnované inspirativní literatuře.

Více o její tvorbě KatyYaksha.com.

muzes_vse_co_chces_knihaStačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při výběru výherce.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 27.11.2016.

Cenu do soutěže věnuje autorka Katy Yaksha děkujeme!


Pravidla soutěže

Které nakladatelství knihu vydává?

a. Ostrov
b. Portál
c. Pláž

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám