Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Krijá Jóga– očista a detox

09.04.2016So 9:00 - 12:00

Očista je jedním ze zásadních aspektů spirituální praxe, která probíhá na rovině těla i mysli. Často v sobě máme nánosy na emoční i fyzické rovině, které limitují naše fyzické zdraví, mentální jasnost a emoční stabilitu. Věnujeme-li se pravidelné očistě vnitřní i vnější, odstraňujeme vrstvy, které nám brání v tom žít náš pravý potenciál, a otevíráme cestu plnému využití účinků naší jógové praxe.

Na workshopu Krijá Jóga si představíme 6 druhů očistných technik zvaných Šatkarma, kam patří:

Basti (očista střev), Dhauti (očista žaludku), Néti (očista dýchací soustavy), Naulí (stimulace a očista trávicího traktu), Kapalbháti (očista dechem) a Trátaka (očista mysli).

Součástí workshopu bude i nácvik čtyř ranních krijí (čištění jazyka, dásní, očí a dýchacích cest), tak aby je účastníci workshopu mohli připojit k ranní hygieně.

Workshop bude probíhat seminární formou – po teoretickém úvodu rozpohybujeme trávicí oheň skrze dynamickou ásanovou praxi, po které bude následovat teorie i praxe konkrétních očistných technik. Doporučuji před workshopem alespoň 3 hodiny nejíst z důvodu praxe krijí (případně si dát pouze lehkou snídani – ovoce, zelenina).

V ceně workshopu je detoxifikační čaj, který bude volně k dispozici a dávka růžové soli užívaná k néti a čištění dásní (příp. Dhauti).

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:platba: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „krija_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; rezervace: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:520,- Kč (studenti / důchodci / mateřská)
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám