Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Energetické zámky v těle

29.05.2016Ne 9:30 - 12:00

V semináři se zaměříme zamykáním bran v těle, kudy podle starých jogínů proudí energie. Jedná se o techniky, které se většinou v běžných lekcích přímo nevyučují, přesto je jejich zapojování velmi doporučené (třeba i po celou dobu cvičení). Zámky mohou regulovat krevní tlak, endokrinní systém (hormony), podpořit hluboký stabilizační systém páteře (HSSP), nepřímo způsobovat masáže vnitřních orgánů a tím tedy mohou a mají vliv na celý organismus. Další přidanou hodnotou je pozitvní dopad na funkci pánevního dna. Nejenom, že se svaly pánevního dna začnou aktivovat, kdy mají, zpevní se, a tím podpoří i centrum těla a HSSP, ale některé zámky, mohou napravovat a řešit dysfunkce orgánů pánevního dna.

Seminář je určen všem, kteří mají zájem nahlédnou hlouběji do svého těla. Míra zkušensti s jógou není rozhodující.

Po semináři si odnesete znalost energetických zámků a způsob jejich zapojování – tím získáte větší možnosti, jak energii v těle směřovat a regulovat. Věnovat se budeme i pánevnímu dnu, jeho funkci a práci s ním.

Doporučuji nejméně půl hodiny před začátkem nejíst a ráno si dát lehčí snídani.

Kontraindikace: těhotenství, akutní stavy nemoci

uddiyana-small-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Honza Procházka
Podmínky rezervace:PLATBA: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „zamky_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:400,- Kč (studenti / důchodci / mateřská)
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám