Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Výlet po vnitřních křižovatkách. Let ke konečnému počátku.

14.07. - 01.01.1970

Každý z nás má schopnost jednat v souladu s větším pole, ze kterého všichni přicházíme a ve kterém žijeme. Jsme schopni se vědomě napojit na tento zdroj, anebo můžeme kolem sebe pevně omotat závoj a předstírat, že jsme zcela izolováni a jednat pouze z popudu toho hrubého, nízkodimenzionálního, rozumového a hmatatelného světa.

Čakry neboli energetická centra jsou nejdůležitějším elementem v nastavení toho, jak těsně k sobě tento závoj přitáhneme. Uvědomění si této skutečnosti, ovlivňuje jak mechanicky, či jak svobodně jsme schopni jednat. Čakry ovlivňují naše vnímání, pocity a volby. Mají vliv na proudění a typy myšlenek. Ovlivňují vztah mezi vědomím a podvědomím v každém našem chování. Otevírání a vyvažování čaker otevírá smysly a začleňuje je do citlivého systému, který má schopnost se napojit na větší zdrojové pole energie, ze kterého jsme všichni vzešli a do kterého se vracíme.

Co očekávat:

Jedná se o prožitkový seminář, kde lehce vysvětlíme a hodně prožijeme, to co jsou čakry. Prožitek pochází z cvičení a meditací, nebo spíše dynamických meditací od Yogi Bhajana. Seminář není fyzicky obtížní a je doporučen pro odvážné začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé (ne jen v kundaliní józe). Pro úplné začátečníky doporučuji nejprve navštívit několik běžných hodin Kundaliní jógy.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám