Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vipassana & Prana Vashya Yoga summer camp I

22.07. - 26.07.2015St 17:00 - Ne 11:30
Čtyřdenní letní pobyt s meditací a jógou pro všechny co by rádi skloubili pohodu letních prázdnin s praxí meditace a jógy. Okolí nabízí výlety na kole, koupání a potápění v blízkém křišťálově čistém lomu a relax na zápraží nebo v kuchyni u kamen. Pokud fotíte vezměte foťák, pokud hrajete vezměte nástroje, pokud malujete, píšete, vyšíváte atd. vezměte si to s sebou taky …
Pobyt bude zaměřený na osvojení první série dynamické Prana Vashya jógy a jako takový je tudíž vhodný i pro pohybově založené začátečníky, kteří se s Prana Vashya jógou (či jakoukoliv jinou jógou) nikdy nesetkali. 
Budeme se věnovat nácviku základních principů (dechu, pozornosti, uvolnění), důkladně probereme jednotlivé pozice první série Prana Vashya jógy.

Samozřejmostí bude ranní i večerní vedená meditace.
 
Lektoři: Petr Smil (jóga) a Petr Bartl (meditace)
Místo: meditační centrum Dibbavana, Dolní Sedliště. Centrum Dibbavana se nachází na konci cesty
poblíž přírodní rezervace „Pavlovická skála.“ Objekt má standardní vybavení – wc, koupelna, sprcha s teplou a studenou vodou, krb a 1-4 lůžkové pokoje. Zařízeno prostě, účelně.
S sebou spacák, možnost spát i venku ve stanu.
Více ZDE

Další informace

Studio:centrum Dibbavana
Instruktoři:
  • Petr Smil, Petr Bartl
Podmínky rezervace:Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky a úhradě zálohy 1000 Kč na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce zadejte své jméno a termín kurzu na který se hlásíte (např. dibbavana 22. - 26.7.2015) Záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná. Zbývající částka bude doplacena na místě.
3 400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám