Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Sobotní mysore (ashtanga & prana vashya jóga)

16.03. - 21.12.2019So 9:00 - So 10:30

Sobotní mysore je určen všem, kdo mají samostatnější praxi jógy anebo by si chtěli samostatnou praxi postupně vybudovat. Je vhodný pro všechny, co cvičí první nebo druhou sérii ashtanga jógy nebo prana vashya jógy a jejich variací. Každý cvičí ve vlastním tempu svoji sestavu jógových pozic a učitel se mu věnuje individuálně, a v případě potřeby mu uzpůsobí praxi přímo na míru (proto je vhodnější i pro ty, pro něž jsou běžné vedené lekce svojí náročností, tempem, či složením nevhodné). Mysore je vhodný pro všechny, kteří samostatně zvládnou odcvičit alespoň pozdravy slunce a pár závěrečných pozic. V případě dotazů Vám rádi poradíme. O případných zdravotních omezeních informujte učitele před lekcí, prosím.

Učitel: Jana Mikšíčková (www.yogamandala.cz), v případě většího počtu účastníků (16 a více lidí) bude mít asistenta

Frekvence: Sobotní mysory budou vždy, když ve studiu nebude jiná akce zahrnující mysore (např. workshop apod.)

Další informace

Studio:Yoga Shala Karlín (0)
Instruktoři:
  • . (0)
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo na lekci předem online v našem rezervačním systému: yogakarlin.isportsystem.cz/ Ať víme, že s Vámi můžeme počítat :-) Recepce se otevře cca 15 min. před lekcí.
Poznámka k akci:Podložky jsou na místě samozřejmě k zapůjčení. Prosíme přijďte cca 15-10 min. před lekcí, ať stihneme začít včas.
Poznámka k ceně:Základní cena 200 Kč/lekce, ale v případě předplacení více lekcí nabízíme slevu (např. 160 Kč/lekce) - viz info na yogakarlín.com
200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám