Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář relaxace – koncentrace – meditace

14.05.2016So 10:00 - 15:00

Přijďte si zrelaxovat tělo i mysl a odneste si techniky pro vaši jogovou a meditační praxi, případně i pro chvíle přetížení, úzkosti nebo stresu.

Hlubinná relaxace a koncentrace jsou klíčem nejen ke kvalitní  jógové praxi, ale i ke zdravému, autentickému životu. Navykli jsme si žít v permanentní tenzi, fyzické i mentální, kterou často už ani nevnímáme.

U koncentrace i relaxace je klíčové, že se prohlubují automaticky, dáme-li jim k tomu prostor. A dále, že se vzájemně doplňují, umocňují a hranice mezi nimi brzy mizí. Ve světle prohloubeného uvědomování se, nejprve v rovině těla, a pak i v rovině mysli a emocí, se rozpouštějí stará schémata, strachy a bolesti. Stále zřetelněji vnímáme kým a čím opravdu jsme, stále jasněji přebíráme vládu nad svým životem a zdravím. Otevřenost, vnitřní spokojenost bez podmínek a kreativita, to jsou některé z přirozených produktů hlubinné relaxace/koncentrace.

Ochutnáváme pak konečně živost života mimo obvyklého autopilota, prožitky nabírají na intenzitě a pravdu, kterou o sobě zjistíme, nám už nikdo nezamlčí. Jsme svobodní.

Seminář vede Yogi Prana, učitel jógy a terapeut, RYT 500, který žije a učí střídavě v Indii, Řecku a Čechách.

Další informace

Studio:Yogacentrum
Instruktoři:
  • Yogi Prana


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám