Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Powerjógou pro krtečka

05.05. - 01.01.1970

„S kapsami, s kapsami….. Mám kalhotky s kapsami ….jsou radostná slova krtečka, které jsem hltal každou chvíli, kdy se na TV obrazovce krteček objevil.“ Čas popošel a už nejsem náctileté dítko, které řádí na pískovišti. Nyní všem říkám: „S nádechem přejdete do pozice kobry a s výdechem položte chodila na zem a získejtte sílu pozice střechy. Plynule dýchejte, nepřetěžujte se a šetřete svou energii. Mějte radost ze sebe sama!

Trochu změna slov, co? Ale radost je společným přítelem. Jsou to stejná slova, která v různých obdobích života připomínají radost, uvolnění a možná už vzdálenou přirozenou dětskou radost.

Slova, která říka Václav Krejčík, cvičitel jógy a powerjógy, svým klientům při cvičení v jeho lekcích powerjógy jsou motivací ke zdraví a uvolnění. Lidé různých vyznání, národností a přesvědčení cvičí na hodinách jógy, nebo powerjógy pod vedením Vaška, nebo jeho týmu v Energy Studiích. Cvičí s ním na celorepublikové turné, v rámci školících programů pro instruktory, nebo v rámci on-line kurzů do kondice. Lidé pečují o své zdraví, starají o svou kondici, radost a uvolnění. Mohou se rozhodnout, co učiní, kam půjdou a určují si cestou, kterou půjdou dál.

Ne vždy je možné se svobodně rozhodnout!

Děti si mají hrát. Děti mají dovádět s kamarády a mají dělat „problémky“ svým rodičům, aby věděli, že je mají. Bohužel to někdy nejde. Zdravotní stav řekne !STOP! a dětské radosti a rodičovské víře je potřeba POMOCI!

Připoutání na lůžkou s diagnozou „rakovina“ je šokující pro rodiče a okolí, a tak můžeme-li, pomozme!

Stát se to může každému z nás.

Stát se to může našim dětem a blízkým.

Stát se to může….

Byl bych rád, kdybyste přijali mé pozvání a pozvání mých přátel na naši společnou akci, kterou organizujeme pro podporu nadačního fondu dětské onkologie KRTEK a zúčastnili se cvičební akce, jejíž celý výtěžek je určený na podporu KRTKA a víry v uzdravení dětí a všech, kteří onemocněli rakovinou.

Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková, Katarina Mikulandová, Ladislav Pokorný, Veronika Ševčíková, Katka Feitová se zříkají svých honorářů, Energy Studio HEAVEM a HOME poskytují svůj prostor s přáním co nejnavštěvovanější akce, jejíž celý výtěžek bude určený nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.

Prosím, přijdťe a přispějte částkou ……..(navrhuji 99,-Kč za 60 minut cvičení), které mají pomoci, alespoň malým dílem umožnit „žít si svůj sen“ všem, kteří mají překážku na své cestě.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám