Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Podzimní detox na Mallorce I.

22.10. - 01.01.1970

Týden celkového detoxu, yogy a relaxace… Očista pro tělo i ducha uprostřed rozkvetlé přírody ostrova v období druhého jara.

Pomůžeme Vám udělat první krok ke změně Vašeho životního stylu nebo jen doplníme to, co už dávno znáte a praktikujete. Darujte 7 dní jen sami sobě, přibližte se k pravému já pomocí energie ostrova, yogy, vege stravy ušité na míru, procházkami uprostřed svěží rozkvetlé přírody, meditací pod hvězdami na pláži, harmonizačních energetických procedur Reiki…

Podzimní detox – přesně navržený detoxikační program, díky kterému se Vaše tělo bude už po týdnu cítit mladší, odpočinuté, svěží a plné energie, kterou bude v nastávajícím zimním období potřebovat.

Osobní program – kromě omlazeného zevnějšku a zklidněného ducha si domů povezete návod, jak v očistném programu pokračovat. Každý podle svého zájmu. Dozvíte se vše o stravě, se kterou se během pobytu setkáte, o surovinách, koření, přípravě, o různých metodách kultivace těla i ducha…

Osobní péče – zvolili jsme takový počet účastníků, u kterého jsme si jisti, že každému můžeme poskytnout maximální péči. Skupina bude mít nejvíce 12 účastníků.

Speciální stravovací detox program – jídelníček sestavený Mgr.Martinou Součkovou (vegetariánská i veganská strava), doporučený denní stravovací režim s více variantami, všechny otázky ohledně zdravého stravování budete mít možnost s Martinou na místě konzultovat, dostanete návody, jak si zdravě vařit i doma.

Yoga – je důležitou součástí celkového očistného programu. Každý den uvítáme jemnou lekcí ranní hathayogy. Vrátíme se k ní potom ještě odpoledne s další lekcí, tentokrát vinyasa yogy. Odpolední lekci některé dny vyměníme za procházku nebo výlet po ostrově spojený s meditací. Lekce yogy povede Martina.

Meditace – na pláži pod hvězdami, při svíčkách u bazénu… Přejeme si, aby jste zažili něco neobyčejného. Jemné meditace, které pomohou k celkovému uvolnění a napojení se na své já. Meditace propojíme i s výlety na krásná místa ostrova, která v tomto období dýchají silnou atmosférou pro tyto účely jako stvořené. Povede Robert s asistencí Katy.

Reiki – harmonizační energetické procedůry v rámci očistného programu. Pomůže k dobrému zvládání změn v organismu během celého týdne. Doplní a rozproudí energii tam, kde bude u každého třeba. Aplikace na základě osobní předběžné konzultace u každého individuální, podle konkrétní potřeby. Povedou Robert a Katy.

Celý týden strávíme v úzkém spojení s přírodou. Období, kdy u nás přebírá vládu zima, je na Mallorce nazýváno obdobím druhého jara. Dozrávají pomeranče, keře jsou obsypané čerstvými květy, zelená má krásný svěží odstín a pláže jsou připravené poskytnout útočiště všem, kteří se chtějí zaposlouchat do ticha a strávit třeba několik hodin pozorováním vln a obzoru… Procházet se na břehu, nebo jen tak sedět v písku v přirozené meditaci a nechat svojí energii pročistit.

www.fler.cz/ahora-aqui

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Katy Yaksha
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám