Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Moje skrytá síla

26.08. - 01.01.1970So 13:06

Náš život je ovlivněn návyky. Některé jsou pozitivní a pomáhají nám vést lepší, zdravější, šťastnjsí a plnější život. Jiné sabotují veškeré naše snažení. Máme v sobě impulzy, které nás vedou k pláči, vzteku, zášti, strachu, závisti a žárlivosti. Zároveň však máme v sobě i silné nutkání růst, rozvíjet se a žít v souladu s vesmírem.

Hlavní osu tohoto semináře tvoří dvě velmi potentní meditace, meditace Skrytá maska, která nám pomáhá nahlédnout pod masku a lépe poznat sama sebe ve světle i ve stínu a přijmout sama sebe takoví, jací jsme. Druhá meditace, či krija, je Krija na probuzení naší skryté síly. Tato krija nám pomáhá vzdát se určitých negativních tendencí našeho podvědomí, které nás blokují, návyků, které nereprezentují naše nejvyšší Já, náš nejvyšší charakter, a ubírají nám tak sílu být, tím, kdo jsme. Zároveň posílí návyky, které nás vedou k žití v souladu s naší nejvyšší podstatou.

Seminář začne ranní sadhanou v 5:30 ráno, nejlepším způsobem, jak se spojit se svým Já a kultivovat návyky, které posilují charakter a disciplinu, první krok k naplněnému životu.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám