Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz uvnitřnění člověka

14.01. - 01.01.1970

“Kurz uvnitřnění člověka” je určen pro vážné zájemce o jógu. Bude to setkávání stejně laděných lidí, kteří se chtějí o sobě sama více dozvědět.
Každý z nás si klade otázku: Kdo jsem já? Proč tady jsem?
Cílem tohoto kurzu je pomoci zodpovědět tyto otázky, blíže pochopit, procítit a poznat to, čím skutečně jsme.

“Pravidelně se budeme setkávat jednu sobotu v měsíci po dobu jednoho roku. Budeme se společně vzdělávat v józe. Vždy bude přednáška na určité téma např. co je jóga, guny – složky přírody, tendence člověka, karmanový zákon, skladba člověka a další. O daném tématu budeme během následujícího měsíce přemýšlet a snažit se jej uvést prakticky do svého každodenního života. Jak se to dařilo, či nedařilo a proč, o tom si společně popovídáme při následujícím setkání.
Na setkání budeme pravidelně cvičit. Lekce jógy se budou skládat z průpravného cvičení, plného jógového dechu a dechových cvičení, dechových energetických technik – pránájáma, statických pozic – ásana, koncentrace a hluboké relaxace. Naučíme se mudry, bandhy a jednoduché očistné techniky, které můžeme každodenně používat v běžném životě.
Budeme recitovat, zpívat a poslouchat mantry, meditovat a povídat si o pocitu Já a o tom, co nás v józe zajímá. Všechny tyto praktiky povedou k našemu většímu uvnitřnění.

A to nejdůležitější: když budeme takto na sobě pracovat, vše hned převádět do praxe, budeme se dostávat čím dál více hlouběji ke své podstatě, ke svému pravému Já.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Olga Králíková
  • Praha 6
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám