Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz tradiční hatha jógy: emoce jako energie v násKurzy jógy

05.03. - 26.03.2015Čt 10:00 - Čt 11:00

Čtyři lednové lekce tradiční hatha jógy se zaměřují na zpracovávání emocí. Minikurz nabídne pohled jógy a tantry  – emoce jako energie v nás.

 Tradiční hatha jóga vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Během asán (jógových pozic), pranayamy, bandh a meditace se zaměříme na postupné probouzení čaker, našich energetických center, jejich harmonické rozvíjení a tím i rozvoj celého našeho systému. Podpoříme tak propojení fyzického těla s energií v něm, které pomáhá v rozvoji osobnosti, zpracování  emocí, umožňuje stabilitu mysli, schopnost koncentrace a relaxace.

Praxe je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubována hudební meditací a závěrečnou relaxací. Příležitostně využijeme i oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Lze přijít i na jednotlivé lekce.

Praxe je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubována hudební meditací a závěrečnou relaxací.

Kurz je určen všem zájemcům o jógu různých pokročilostí, vhodné i jako seznámení s jógou. Po dohodě lze absolvovat i v těhotenství.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
Poznámka k ceně:Cena za 4 lekce.
720 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám