Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz meditace

01.05. - 01.01.1970

Tim Mitchell a Tereza Cíchová zvou na Kurzy meditace, které budou probíhat v rámci Timovi jarní návštěvy Prahy. Védská meditace, kterou Tim vyučuje, je jednoduchá blahodárně působící meditační technika vhodná pro všechny, kteří žijí zaneprázděným moderním životem. Na rozdíl od mnoha jiných metod není založena na úsilí a soustředění, ale využívá mantru (zvuk) jako nástroj pro zklidnění mysli i těla. Tato technika byla podrobena vědeckému zkoumání a průkazně snižuje stres a únavu, zpomaluje stárnutí, podporuje tvořivost, intelektové schopnosti a paměť a zvyšuje přísun energie.

Kurz meditace se ideálně koná během 4 po sobě jdoucích dnů, každý den 1,5 hodiny. První lekce je vždy na individuální bázi, pro každého zvlášť. Ostatní tři lekce je možno sdílet v malé skupině.

Po čtyřech dnech kurzu budete kompetentní, soběstačný meditující, motivovaný pravidelně se meditaci věnovat díky tomu, jak je zážitek meditace příjemný a díky bezprostředním přínosům v každodenním životě. Tim o meditaci mluví jako o Disciplíně Čokoládového Dortu.

Termíny meditace jsou následující:

  • 1.-4.5. 2010: Čtyřdenní kurz, v angličtině s překladem do češtiny, v sobotu 1.5 individuální lekce během dne, ostatní tři dny vždy od 19 do 21 hodin
  • 18.-19.5.2010: Dvoudenní intenzivní kurz během dne v angličtině, oba dny od 10 do 16 hodin,
  • 1.-4.6.2010: Čtyřdenní kurz, v angličtině s překladem do češtiny, v úterý 1.6 individuální lekce během dne nebo večera, ostatní tři dny vždy od 19 do 21 hodin

Pokud se Vám zdá kurz zajímavý, ale chtěli byste se před zápisem nejdříve s Timem osobně setkat, přijďte prosím na bezplatný informační večer, kde Tim s radostí zodpoví veškeré Vaše dotazy. Informační večer se bude konat v Ďáblicích 7.5.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám