Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kundalini Yoga Inspiration Day

19.08. - 01.01.1970

Dva 3-hodinové workshopy (možno absolvovat i jednotlivě) pod vedením Guru Sansar Kaur (Magdy Matuškové), členky Mezinárodní asociace instruktorů Kundaliní jógy (IKYTA), která je součástí týmu trenérů Kurzu pro učitele Kundaliní jógy při Yoga West v Los Angeles a také prvního Tréninku pro učitele Kundaliní jógy v Čechách. Kundaliní józe se intenzívně věnuje od roku 2002. Působí v Los Angeles, Mexiku a České republice.
Více informací o Kundaliní józe podle Yogi Bhajana : ZDE

1. ODOLEJTE TLAKU DOBY – VĚK VODNÁŘE JE TADY

10.00 – 13.00 hod.
Kundalini jóga a meditace pracuje s nervovým a hormonálním systémem a jako taková nám nabízí řadu nástrojů k tomu, jak se naučit zacházet se stresem: jak si ochránit ledviny a nadledvinky stresem přetížené, jak dosáhnout účinné relaxace při každé činnosti, jak si udržet otevřené srdce a fungující intuici. Pomůže nám ukočírovat emoce, které se samozřejmě stresem zintenzívní. Meditace a pranayama, která je součástí každé hodiny Kundaliní jógy pracují zejména na tom, abychom si volili ty správné myšlenky, ktere nás povedou k prosperitě a dobrému zdraví.

2. DECH NENÍ JENOM O KYSLÍKU

14.00 – 17.00 hod.
V tomto workshopu se zaměříme na metody zvládnutí vědomého dýchání. Osvojíme si řadu technik, které zvyšují plicní kapacitu, abychom byli schopni hlouběji a pomaleji dýchat. Tyto sestavy cviků také pracují na zlepšení krevního oběhu a zlepšení imunity. Skrze pranayamu a meditaci zase budeme pracovat na zvýšení naší životní energie (prany) a radosti ze života. Máme-li dostatek prany, nejsme pořád unaveni a lépe zvládame cokoliv nám život přivede do cesty.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám