Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové plynutí síla v jemnosti

16.01. - 16.01.2019Út 17:45 - St 17:45

Milí jogíni,

srdečně Vás zvu na večerní lekce do Yogashala Karlín v 17:45 na jógovou prax Jemnost ve vnitřní síle.

Taky jste si někdy říkali: Pokud změknu, budu slabý/á. Nic neudělám. Tvrdost světa mně převálcuje. Být měkký je něco jako vzdát se. Má měkkost působí jako lhostejnost.”

Milí přátelé, opak bývá pravdou. Pojďme společne najít spojení protikladů v jógovém plynutí. Pojďme kultivovat naši jemnost a měkkost do vnitřní síly, sundejme brnění a vplujme do své autenticity. Čekají tam na nás naše vlastní poklady, které se touží integrovat do všech aspektů našeho života (práce, vztahy, cesta osobní transformace).

“Voda je tekutá, měkká a poddajná, projde však nakonec i tím nejtvrdším kamenem. Paradoxem zůstává, že cokoliv je tekuté, měkké a poddajné, překoná vše, co je tuhé a tvrdé. Co je měkké, je silné. ” Lao-c’ , čínský mudrc

Další informace

Studio:Yoga Shala Karlín
Instruktoři:
  • Kristína Korecová
Podmínky rezervace:telefonicky, rezervační systém

Pro Kristínu je pohyb synonymum vitality, regenerace a svobody, jazyk duše. Společně skrze tanec a jógovou praxi má možnost se intenzivněji propojovat s inteligencí těla a jeho potenciálem. Je to objevování způsobů, jakým tělo komunikuje a přirozeně se uzdravuje.
Díky józe vnímá jasněji směřování její cesty za dobrodružstvím sebepoznání. Jóga je myšlenka, která stojí na pozadí každé aktivity či rozhodnutí. Uhlazuje kontrasty mezi protiklady a pravidelná praxe přináší do života větší klid a vyrovnanost.
Otevírá nám místa, kde se střetáváme sami se sebou, učí nás hlubším vnitřnímu souladu, spokojenosti a vnímavosti. Osobně pro ni znamená jóga více jak rozpouštění fyzické a psychické ztuhlosti. Poskytuje možnost celostní expanze, porozumění a uvědomění. Je cestou flexibility a adaptace na přirozený proud neustálých proměn života. Jóga je spojení.

Srdečně Vás zveme na její večerní plynulé lekce Hatha jógy a Jin jógyPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám