Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové Bahamy

08.09. - 01.01.1970

Týdenní pobyt s jógou na exotickém ostrově Eleuthera v Karibském moři.

Celý týden se o vás budou starat a jógovat společně s vámi Kamila Jochymová, Lenka Knagová a Marcela Tomečková ze studia Pranava Jóga Centrum.

Eleuthera (v překladu ostrov svobody) je nejdelším z Bahamských ostrovů v Karibiku, proslulý dlouhými písečnými plážemi, na kterých není pomalu ani živáčka. Teplota zde dosahuje v průměru příjemných 25oC, moře je průzračně modro-zelenkavé a plné tropických ryb. Bahamy jsou pak proslulým místem k potápění , pro čistotu zdejších vod a bohatému podmořskému životu. Ostrov Eleuthera je narozdíl od obydlenějších ostrovů Bahamského společenství téměř nedotčen komercí, nejsou zde zastoupeny velké hotelové řetězce a noční život spočívá zejména v pozorování oblohy plné hvězd, aniž by vás rušila světla civilizace.

Ostrov tedynabízí jedinečnou atmosféru pravého Karibiku,zároveň však soukromí a ničím nerušený odpočinek. Na ostrově najdete hrstku restaurací, kde můžete narazit třeba na rodáka Lennyho Kravitze popíjícího s ostatními místní pivo Kalik. Život zde plyne v pomalém tempu, nikdo nikam nespěchá a užívá si krás tropického okolí. Na severu ostrova najdete přístav pro kotvící jachty, směrem na jih však civilizačního šumu ubývá a dole na jihu pakuž narazíte jen na dlouhé romatické pláže, jimž vévodí proslulá Lighthouse Beach.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám