Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga v Bordeaux

12.06. - 21.06.2016

Pojeďte s námi do kraje, kde si půvabné údolí řeky Dordogne s velkolepými zámky nijak nezadá s krásou pobřeží Atlantického oceánu a s opěvovanou vinařskou oblastí Bordeaux. Zažijte týden cvičení jógy na rozlehlém zámku, poznávání této romantické oblasti a ochutnejte vše, co nabízí.

Tento kout Francie je obdařen žlutě písčitými plážemi s burácejícími vlnami, bujně zeleným vnitrozemím s líně se vinoucími řekami, středověkými vesničkami a snad nejznámějšími vinicemi, kolem kterých se pyšní zámky všech tvarů a velikostí. Čeká vás romantické ubytování na zámku s vlastními zahradami a krytým bazénem, intenzivní lekce jógy pro začínající i pokročilé, relaxace, meditace, pro zájemce ochutnávka francouzštiny a samozřejmě objevné výlety po tomto rozmanitém kraji.

Náš program je nabitý a pestrý, aby mohl Vašim chutím dopřát dostatek bohaté stravy, je však jen na Vás, čeho se budete účastnit a kolik aktivit či relaxu si během cesty budete chtít dopřát. Svou dovolenou si tak budete dávkovat sami.

Cvičení jógy s Věrou a Irenou

S Věrou budeme cvičit jógu pro zdravá záda, hathajógu a oddáme se i meditacím a trošku více do těla si dáme při cvičení jógy s Irenou. To vše v zahradách zámku, popřípadě v některém ze salonů zámku. Podložky si vezměte s sebou (popřípadě můžeme zapůjčit z našeho Domu jógy).

Výuka francouzštiny pro začátečníky a mírně pokročilé s Jitkou

Výuka bude probíhat ve dvou skupinách podle pokročilosti a pro každou skupinu uspořádáme cca 3 hodinové lekce během pobytu.

Více informací ZDE

 

Další informace

Studio:Château Sentout
Instruktoři:
  • Věra Vojtěchová a Irena (Rubášová) Teprtová
17 680 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám