Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a úchvatný trek na Krétě

21.07. - 01.01.1970

Zveme vás na týdenní pobyt na Krétě, který spojuje každodenní jógovou praxi a procházky a treky se zkušenou průvodkyní na jednom z nejkrásnějších a nejklidnějších míst krétských Bílých hor (Lefka Ori). Agios Ioannis Sfakion je vesnice s patnácti obyvateli v nadmořské výšce 800 m na konci plošiny Anopoli, a také na konci cesty, kde vládu přebírá Příroda. Západně od ní jsou soutěsky Eliyas a Samaria; nad ní se majestátně tyčí Bílé hory a pod ní se rozprostírá modrý horizont Lybijského moře.

Na tomto místě strávíme týden, kdy své dny vyladíme na rytmus každodenních procházek a treků do hor, jeskyní a na přímořské pláže, to vše posíleni každodenní jógovou praxí. Jógu budeme cvičit každé ráno v okolí hotelu na „místech síly“, která přetékají energií a jsou téměř nedotčena lidmi. Takový vliv otevírá systém tělo – srdce – mysl síle a kráse přírody. Každý den nás čeká procházka/trek na jiné místo, včetně mnohých koupání u moře. Dny „zakulatíme“ dechovými, relaxačními a meditativními cvičeními, která harmonizují a posilují tok vědomí skrze naše hlubší a „skutečnější“ možnosti lidské zkušenosti. (Omlouváme se za takto nabuzený a rozjitřený tón řeči – ale my jsme z toho týdne opravdu nabuzené a rozjitřené 🙂

Poznámka: Jógová praxe bude každý den uzpůsobena momentálnímu tělesnému stavu v souvislosti s předešlým nebo nadcházejícícm trekem, takže nám bude opravdu energii dávat a ne nás unavovat.

Ubytování:

Budeme bydlet v Agios Ioannis v prostém, ale krásném horském hotýlku Alonia., který vlastní Adonis a Anna. Nachází se v jižním části vesničky. Je v něm pět pokojů, kam se celkem vejde 14 lidí. Renovovaný kamenný domek slouží jako společné prostory. Adonis ve vesnici vyrůstal a je nejlepším průvodcem v okolí, zná tajemství, příběhy a tradice regionu. Anna je výborná kuchařka a ohromí nás svými tradičními pokrmy. Kuchyně bude převážně vegetariánská, ale několikrát za týden bude možnost masité stravy pro ty, kdo si to budou přát. Adonis a Anna mají ještě dvě dcery a všichni dohromady v penziónu vytvářejí rodinnou, příjemnou atmosféru. Snídaně a večeře se podávají ve společné místnosti, na oběd budeme sebou mít piknik nebo svačinu, které sníme na krásným místech během procházky/treku.

Týdnem vás provedou: horská průvodkyně (Valerie) a učitelky jógy (Laura, Běla)

Více zde

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám