Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Inverzní pozice a záklony

08.12.2018So 14:00 - 17:30

Předvánoční workshop s Martinou Korálovou

Milí jogíni, na prosinec jsme připravili workshop pro ty, kteří se chtějí zdokonalit nebo rovnou naučit některé inverzní = HLAVOU DOLŮ pozice.

K tomu se naučíme provádět také pozice v ZÁKLONU tak, aby Vás nebolela záda a vy jste je mohli zařadit do své denní praxe.

Z inverzních pozic si vyzkoušíme stoj na rukou ADHO MUKHA VRKŠÁSÁNA, stoj na předloktích PINČA MAJURÁSÁNA  a stoj na hlavě ŠIRŠÁSÁNA

V záklonu se naučíme pozici velblouda UŠTRÁSÁNA, kolébku DANURÁSÁNA, tančícího psa KAMATKARÁSÁNA, most URDVA DANURÁSÁNA  a další.

Vysvětlíme si, jak jednotlivé pozice správně provádět, jak využít svalů trupu, integrovat ramena a lopatky, uvolnit bedra a další „fígle“.

Naučíme se provádět inverzní a záklonové pozice tak, jak je nejlepší pro naše vlastní tělo, uvolněně a bez bolestí.

A čeká na vás vánoční zakončení workshopu v podobě masala čaje, zdravých domácích veganských dortíků a příjemného popovídání si s Martinou!

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Martina Korálová
Podmínky rezervace:Registrujte se zde: https://yogakarlin.cz/nabidka/inverzni-pozice-a-zaklony/ Potvrďte svou účast zaplacením celé částky 699 Kč na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při použití Multisportky či ActivePassu se cena snižuje o 100 Kč. V případě příchodu bez registrace je příplatek 100 Kč.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám