Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Individualizace cvičení jógy

21.05. - 01.01.1970

V posledních letech se v Evropě rozšířilo praktikování Hatha jógy a je zde stále více a více variant cvičení nabízených studentům.


Během tohoto semináře budeme zkoumat, jak může student (bez ohledu na to, ze které jógové školy pochází) pracovat směrem k naplnění „formy“, kterou ásana poskytuje, svým individuálním „obsahem“.
Stejně jako muzikant usiluje o nalezení osobního ztvárnění formy poskytnuté skladatelem, usiluje i jogín o využití formy ásan pro své individuální potřeby. Bez tohoto osobního přístupu student Hatha jógy jednoduše podstupuje riziko praktikování nějakého všeobecného fitnes programu, který může, přinejlepším, vést nikam. V nejhorším případě ale také může, jak si ukážeme na semináři, způsobit značnou disharmonii a poškození v těle.

Proto je workshop směřován lidem, kteří se zajímají o hlubokou práci se sebou samými.Budeme využívat strukturální moudrosti zakladatelky Rolfingu, Idy Rolf, stejně jako mojí více než 20 leté zkušenosti práce s lidským tělem a jógou, abychom splnili tento cíl.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám