Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie pro diabetiky

07.10. - 08.10.2017So 9:00 - Ne 13:00

Hormonální jóga vznikla díky více jak 25leté práci Brazilky, Dinah Rodrigues, doktorky filozofie a psychologie. Dinah se jógovou terapií zabývá přes 50 let. Svoji osobní zkušenost s cvičením se rozhodla systemizovat a vytvořila unikátní sestavy harmonizující hormonální systém žen i mužů. Od roku 1993 vede v Brazílii a Evropě kurzy a semináře pro odbornou veřejnost a vzdělává certifikované lektory.

Hormonální jógová terapie pro diabetiky je velmi silná a účinná technika, která reaktivuje žlázy s vnitřní sekrecí: pankreas, štítnou žlázu a hypofýzu, harmonizuje hormonální systém a pomáhá udržovat hladinu krevního cukru. Není náhradou léčby, ale pomáhá onemocnění lépe zvládat a mít svůj metabolismus lépe pod kontrolou.
Hormonální jógová terapie výrazně eliminuje důsledky stresu, který je jedním z hlavních faktorů ovlivňující rozvoj onemocnění. Hormonální jógová terapie dodává organismu zdraví a obnovuje vitalitu.

Na dvoudenním semináři se naučíte ucelenou sestavu pro svou domácí praxi, dále cviky proti stresu. Dlouhodobý stres negativně ovlivňuje náš hormonální systém, proto je vhodné i tyto cviky zařadit do denního programu.  Ucelenou sestavu dostanete také v tištěné formě. Cviky jsou velmi jednoduché a můžou je cvičit i lidé, kteří nemají žádné zkušenosti s jógou.

Další informace

Studio:Yogacentrum Holešovice (8)
Instruktoři:
  • Aneta Čadilová
Podmínky rezervace:Přihlášku zašlete na info@yogacentrum.cz nebo odevzdejte na recepci Yogacentra.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje podklady pro domácí studium.

sobota 9:00 – 15:30

neděle 9:00 – 13:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám