Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga terapie

08.04. - 09.04.2016Pá 18:00 - So 18:00

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalíní jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost. Terapie Hormonální jógou zvyšuje hladinu estradiolu, takže pomáhá v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních onemocnění.

Na semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete sama cvičit doma. Celá sestava trvá cca 30 minut a každá klientka si sebou odnese brožuru se všemi cviky a informacemi. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

Více informací ZDE

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
  • Irena Šorfová
Poznámka k ceně: Rezervace je platná po zaplacení zálohy 250 Kč nebo plné ceny kurzu nejpozději týden před konáním akce hotově nebo na účet studia. Doplatek se hradí v den konání před začátkem semináře hotově ve studiu. Platební karty nepřijímáme.
2 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám