Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga pro ženy

27.08. - 01.01.1970

Hormonální jóga podporuje zdraví ženy ve všech jejích životních fázích a cyklech, upravuje hormonální systém, zvyšuje kreativitu a hodí se ke každodennímu obnovování životní radosti. Pomáhá znovuobjevit a osvěžit své vlastní tělo v harmonii s duchem a myslí,řeší změny nálad v souvislosti s měsíčními cykly a zdravotní potíže při menopauze.

Přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů jako je:premenstruační syndrom, symptomy přechodu, návaly, nespavost, emocionální nestabilitu, pocity stresu,
paniky, deprese a nerozhodnosti, intelektuální symptomy, snížení paměti, cysty na vaječnících (PCO), neplodnost, suchou pleť, vypadávání vlasů a lámavé nehty.

Vytvořila ji Dinah Rodrigues z Brazílie po mnoha letech praxe. Podnět ke vzniku Hormonální jógy dal Dině Rodrigues její gynekolog, když uviděl, v jakém perfektním stavu má tělo a jak nezvykle vysoké hladiny hormonů si udržela i po šedesátce, požádal ji o vytvoření sestavy cviků pro jeho pacientky. A protože byl lékař zpočátku skeptický, že by mohla jóga takto působit, rozhodli se začít účinky Hormonální jógy na ženy zkoumat.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám