Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Fire Serpent Tantra

30.07. - 01.01.1970

Kurz Fire Serpent Tantra obsahuje informace a praktické cvičení z oblasti fungování vnitřního světa člověka, energie kundalini, nalezení vnitřního hlasu a vnitřního milovaného a další. Jedním z talentů učitelky je přenos blažené energie, shaktipat, která značně ulehčuje provedení cvičení a porozumění vnitřnímu významu slov.

Je tento workshop pro Vás?

  • Worskshop je vhodný pro ty, kteří by rádi povzbudili duchovní růst a zakusili slastnou energii shaktipat. Workshop je zaměřen na praktické využití sdělených poznatků a mnohé z nich se budou zkoušet a aplikovat v průběhu akce.
  • Workshop je vhodný pro ty, kteří by rádi získali duševní a duchovní nástroje a dovednosti důležité pro samostatnou cestu bez nutnosti závislosti na externím guruovi nebo určitém systému víry.
  • Workshop je vhodný také pro ty, kteří již mají probuzenou energii kundalini a hledají způsob, jak ji lépe pochopit a jak s ní žít. A jak řešit duchovní a životní komplikace, které jsou někdy součástí spontánního probuzení kundalini.
  • Workshop je vhodný pro ty, kteří mají zájem následovat duchovní stezku blaženosti a sjednocení dualit. Tato blaženost je přítomná v každém člověku a je základem pro tantrickou stezku, která může, ale také nemusí obsahovat sexuální spojení. Zaměření tohoto workshopu je zejména na jednotlivce a jeho vnitřní části.
  • Workshop představí klíčová cvičení, která budou také na workshopu prováděna: Napojení na zdroj, čištění karmy a ega, nalezení vnitřního hlasu (vnitřní guru), nalezení vnitřního milovaného, zvládaní empatie, otevření třetího oka skrze shaktipat a trénink v používání, probuzení hadí sílí kundalini skrze shaktipat. A mnohé další.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám