Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Druhá série Ashtanga Vinyasa jógy

27.07. - 01.01.1970

Nabízíme vám opět jedinečnou příležitost praktikovat Ashtanga jógu pod vedením indickeho jogína Kamala Singha! Kamalův přístup na hodinách je unikátní díky “adjustments” , které svou intenzitou otevírají nové brány chápání vlastního těla a mysli. Pod jeho vedením brzy pocítíte zvýšenou flexibilitu, životní sílu, vytrvalost a vnoříte do vlastního zdroje bytí.

Tento rok můžete pod vedením Kamala Singha začít praktikovat druhou sérii. Workshop bude úvodem do praxe druhé série Ashtanga jógy. Seznámíte se se sekvencí, ale i jednotlivými detaily, jak zdokonalit jednotlivé ásany, bandhy, dech, a tak i celou svou praxi. Jste srdečně zvání na tento jedinečný zážitek.

Workshop učí:

Jogín Kamal Singh se narodil v indickém Rišikéši. Následoval přísné instrukce svého guru – během pěti let procestoval Indii a studoval pod vedením různých jogínů a mistrů jógy. Kamal je známý především svými energetickými a motivujícími hodinami ashtanga jógy. Během lekcí se zaměřuje na tzv. adjustments (odborné upravení jógové pozice učitelem), které zintenzivňují prožitek praxe a umožňují studentům ponořit se hlouběji do jednotlivé ásány. Studenti za Kamalem do rodného Rishikeshe sjíždějí z celého světa, aby pod jeho vedením praktikovali delší dobu. Výsledkem intenzivní praxe pod Kamalovym vedením jsou mimo jiné zvýšena flexibilita, jasnějšíi mysl a rovnější páteř. Mimo indickou sezónu Kamal cestuje po světě a organizuje workshopy a kursy pro učitele jógy.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Běla
  • Praha 7
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám